Besplatni uzorci i pokoni za trudnice 2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Larchi21

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Larchi21

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊


    Mene su bas razveselili ti testercici😁 ja sam poslala mail sljedecima:pliva-sudocrem, Nivea-baby krema i sampon. Preko fb sam poslala poruku Uriage dobila hrpu testera za mamu i bebu, Sebamed baby dobila 6testera za bebu. Preko web stranica poslala upit pampers-uzorak pelene, hipp paket za trudnicu i bebu, La roche-posay 2kreme za bebu i par vrecica testera, jgl kapi za nos za novorodence, bebivita knjiga papam fino i zdravo sa savjetima i receptima. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla 😁svi su jako ljubazni  i neki paketici brzo stignu a neke cekas uglavnom ako nemaju uzorke odmah odgovore. Sretno 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Larchi21

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊

    Mene su bas razveselili ti testercici😁 ja sam poslala mail sljedecima:pliva-sudocrem, Nivea-baby krema i sampon. Preko fb sam poslala poruku Uriage dobila hrpu testera za mamu i bebu, Sebamed baby dobila 6testera za bebu. Preko web stranica poslala upit pampers-uzorak pelene, hipp paket za trudnicu i bebu, La roche-posay 2kreme za bebu i par vrecica testera, jgl kapi za nos za novorodence, bebivita knjiga papam fino i zdravo sa savjetima i receptima. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla 😁svi su jako ljubazni i neki paketici brzo stignu a neke cekas uglavnom ako nemaju uzorke odmah odgovore. Sretno 😊


    Bebimil radosnica, hipp pokloncici , dm paket za trudnice , upravo poslala la roche posay pa ceno vidjet kada ce stici i to je to 😊
    Što ste napisali uriagu?
    Jel netko slao musteli i mama komprese za dojke ? Od njih nisam dobila nikakav odgovor a i nista nije stiglo 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Larchi21

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊

    Mene su bas razveselili ti testercici😁 ja sam poslala mail sljedecima:pliva-sudocrem, Nivea-baby krema i sampon. Preko fb sam poslala poruku Uriage dobila hrpu testera za mamu i bebu, Sebamed baby dobila 6testera za bebu. Preko web stranica poslala upit pampers-uzorak pelene, hipp paket za trudnicu i bebu, La roche-posay 2kreme za bebu i par vrecica testera, jgl kapi za nos za novorodence, bebivita knjiga papam fino i zdravo sa savjetima i receptima. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla 😁svi su jako ljubazni i neki paketici brzo stignu a neke cekas uglavnom ako nemaju uzorke odmah odgovore. Sretno 😊


    Pozz, na koji mail si slala nivei?

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    kzeli

    Semyzg31

    Larchi21

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊

    Mene su bas razveselili ti testercici😁 ja sam poslala mail sljedecima:pliva-sudocrem, Nivea-baby krema i sampon. Preko fb sam poslala poruku Uriage dobila hrpu testera za mamu i bebu, Sebamed baby dobila 6testera za bebu. Preko web stranica poslala upit pampers-uzorak pelene, hipp paket za trudnicu i bebu, La roche-posay 2kreme za bebu i par vrecica testera, jgl kapi za nos za novorodence, bebivita knjiga papam fino i zdravo sa savjetima i receptima. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla 😁svi su jako ljubazni i neki paketici brzo stignu a neke cekas uglavnom ako nemaju uzorke odmah odgovore. Sretno 😊

    Bebimil radosnica, hipp pokloncici , dm paket za trudnice , upravo poslala la roche posay pa ceno vidjet kada ce stici i to je to 😊
    Što ste napisali uriagu?
    Jel netko slao musteli i mama komprese za dojke ? Od njih nisam dobila nikakav odgovor a i nista nije stiglo


    Uriagu sam napisala da sam trudnica i da bih voljela isprobati njihove proizvode za mame i bebe ako imaju i ukratko opisala svoj tip koze u trudnoci odmah su mi odgovorili i za 3tj su stigli testeri😁 mustela nista nije ni odgovorila ni poslala🙄

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    ayla

    Semyzg31

    Larchi21

    Pozdrav mame :)
    Posto sve mi volimo kad dobijemo neki tester, ovdje mozete napisati, staviti link ili sliku proizvoda kojeg ste dobile.
    Nadam se ugodnom druženju 😍😊

    Mene su bas razveselili ti testercici😁 ja sam poslala mail sljedecima:pliva-sudocrem, Nivea-baby krema i sampon. Preko fb sam poslala poruku Uriage dobila hrpu testera za mamu i bebu, Sebamed baby dobila 6testera za bebu. Preko web stranica poslala upit pampers-uzorak pelene, hipp paket za trudnicu i bebu, La roche-posay 2kreme za bebu i par vrecica testera, jgl kapi za nos za novorodence, bebivita knjiga papam fino i zdravo sa savjetima i receptima. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla 😁svi su jako ljubazni i neki paketici brzo stignu a neke cekas uglavnom ako nemaju uzorke odmah odgovore. Sretno 😊

    Pozz, na koji mail si slala nivei?


    Na njihovoj web stranici sam se registrirala i tamo poslala mail. Jako brzo su odgovorili i poslali uzorke

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Evo poslala uriage i bebivita još od sinoć 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    kzeli

    Evo poslala uriage i bebivita još od sinoć 😊


    Tj poslala sam uriage i bebiviti poruku evo sinoc , prerabo mi je pa ni ne znam sta pisem 😁 vidjela sam da neki salju i za one komprese za dojenje ja sam poslala ima sigurno 2 mjeseca nisu se ni javili ni poslali nista 

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Trazite i uzorak multi-mum uzorak dobije se jedna kompresa i lanolin , posaljete na njihovoj stranici cekala sam na to neka 2 mjeseca otprilike

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Zanimljivo…a ja ko luda tražim jel netko negdje dijeli nešto

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.