Bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suada

    Suada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo kasni mi 4 dana i izvadila sam 3 testa do sad svi mi kazu negativno a ja nikako nista neosjecam da cu dobit pa me zanima kak i sta treba da uradim dali treba da cekam ili da idem kod ginekologa.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja sam napravila test nakon 5-6d kasnjenja… Ako kasni i nakon toliko dana a testovi su negativni, idi doktoru… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suada

    Suada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Prije odprilike neki 7-8 dana sam imala icjedak blago smedzi sad neznam dali je to ista povezano citala sam dosta na interenu da moze da bude i tako i taj iscjedak sam imala neki 3-4 dana i nestalo je dali znate ista o tome i dali ste upuceni u to mnogo brinem a volila bi da imam bebu . Hvala puno ..

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.