Bebac u ljeti

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lullaby13

    lullaby13

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame. Termin mi je krajem kolovoza,zanima me sto od odjece da pripremim za te dane? Vec sam nabavila tonu toga,ali mw konkretno zanima da li su bodiji keatkih rukava ok za to doba,ili ipak dugih rukava,tanje carapice i kapice? Prva trudnoca pa se jos educiram,ne zamjerite :-)

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Kazu da iza Velike Gospe vec prestaje pravo ljeto tako da bolje se opskrbiti sa vise bodija dugih rukava i pokoji kratki rukav. Vidjet cemo sto kazu i druge mame. 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dugacko,ali lagano!Ne moras kapicu,moze i ona traka !

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Meni je termin krajem 7og mj, a pripremila sam i dugo i kratko… Ne mozemo znati kakvo ce biti vrijeme pa bolje imati i jedno i drugo… Kapice necu kupovati, to cu naknadno ako bude bas hladno… 🙂

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Meni je termin 25.7 i isto nisam uopce sigurna kupovati kratko ili dugo i koje velicine uzeti… 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.