Beba ne prihvaća dudu varalicu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar žena za sva vremena

    žena za sva vremena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Moja curica je ušla u sedmi mjesec. I ja sam pokušavala s dudom, jer je bilo dana da nije puštala sisu iz usta. Znala sam po čitav dan ležati s njom u sobi.Nije ju htjela nikako. Pardon, bila je ušla u fazu fasciniranosti dudom koja je trajala doslovno dva dana, valjda je to bilo kad su ju desni počele svrbjeti. Ali je skontala da, za razliku od sise, iz varalice ništa ne izlazi, pa je odustala. Drago mi je da je tako bilo. Evo smo izdržale 6 mjeseci. Ona sada svašta stavlja u usta, polako prelazimo na krutu hranu kojom je oduševljena… Ja presretna. Samo nemoj odustajati, isplatit će ti se. A dudu zaboravi ako ju dijete ne želi, nemoj mučiti i sebe i dijete. Sretno

  • MinaKai

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imala sam istu situaciju. Moj prvi sin od prvog dana je prihvatio. A sa drugim sam isprobala sve moguće od najskuplje do najjeftinije. Ispocetka sam strasno inzistirala i gurala mu dudu, poslje 7 dana sam odustala. Ne ide. Međutim evo napunio je 3 mjeseca i već 4 dana koristi dudu. Nemam pojma sta se desilo. Jednostavno sam mu poslje dva mjeseca ponudila i prihvatio. Očito ili je hoće ili je neće. Moj savjet nudi je svaki put kad znaš da je sit i čist. I sretno. 😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.