Beba koja voli samo mamu?!!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Tina-i meni je tuširanje postalo luksuz… moj Mihael voli da ga samo moja mama i ja umirujemo i nosimo, jako je nemiran s tatom i drugom bakom, jer su stalno urlali i lupali u stanu, a i dragi i njegova mama su mi vječno stvarali stres pa sam se puno naplakala i izgubila mlijeko…  zato kada mi mama dođe (ostaje prespavati od sutra par dana, hura!!!), pa ću joj morati reći za mlijeko, a i biti će mi od velike pomoći, jer ću moći skoknuti na kavu s prijateljem koji je došao iz Londona!!!  Tina, ja ti maloga stavim u kolica i odvedem sa sobom u kupaonicu, on spava k'o zaklan, ne smeta mu zvuk vode, ni ničega… 

    jaooo kako dobra idejaaaaa…
    ali dok si ti dosla sa savjetom moja mala je prihvatila tatu i sad naprosto uzivaju kad su sami… 
    dok se kupam cujem ih preko do kupaone kak se smiju i vriste.. 

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Joj, poznata tema…. Sa mužem može ostat samo kroz jutro, kad je najbolje volje, al popodne i navečer nikako… A u moje mame da ne spominjem, iako je viđa svaki dan… Jednostavno hoće mene, i nije stvar ni u mom stavu ni u njima, jednostavno je beba tako odlučila I ja se nadam da će bit bolje, pokušavam je malo po malo ostavljat u mame po par minuta, ali vrišti do iznemoglosti….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.