Baobaby poklon bonovi za najaktivnije na forumu

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ToosdxsR3w9e

    ToosdxsR3w9e

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    sviđaju mi se ove cipelice za prve korake za par mjeseci ce trebati i nama.nadam se da cu bit najaktivnija na forumu pa mozda i ja osvojim nesto za svoju djecu barem jednom u zivotu…<3

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Imaju prekrasne majčice i bodiće:)

  • Avatar sanja51

    sanja51

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    sve je lijepo za male bebe.najviše mi se sviđaju cipelice za prve sretne korake.

    sanja 51

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ajooooj, ja bih isto voljela osvojit ovu nagradu. Stvarno se trudim. Mjesecima igram nagradne igre i uvijek se razočaram. To je kao nekad s molbama za posao :D

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Nikad nisam ništa dobila na nagradnim igrama…nemam sreće s tim….šta privredim s ove dvije ruke ti imam……šta bi rekla Arijana Čulina( Goge Bjondina) :“bolje se rodit bez nike stvari nego bez sriće”…..

  • mateja.jarak

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja se uvijek nadam i igram pa cu valjda jednom i osvojit:))

  • anija

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Baš lijepo od Vas što nagrađujete najaktivnije na forumu.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.