Balon za pripremu i olaksavanje vaginalnog poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Kriste,ja još probavljam masažu međice

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Kriste,ja još probavljam masažu međice

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dada bome i ja sam se bas nasmijala za dobro jutro vidim ja niko od nas nije za to pa kad je malo sokantno :/

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Dada svaka čast…baš si me nasmijala

    ja nema šanse da bi si to gurala i još onda “porađala”…užas…ja se psihički pripremam za masažu međice a kam da si još i to guram

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hahhahaha prestrasno!! ja se isto jos navikavam na to masiranje medice i to je najdalje sto sam spremna ici

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Meni je ta stranica čudna jer imaju samo taj jedan proizvod. Da je to neka kvalitetna firma, imali bi oni više proizvoda. 

    Ali, eto, bar ste se nasmijale. 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) jel pod te razne proizvode misliš na lopte koje se koriste na isti način i slične gluposti hihhi … moram se malo zezati … ovo mi je presmješna tema  

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Po temi sam mislila da je riječ o pilates lopti i vježbanju zdjelice a ono… malo preradikalno za mene

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    mene nakon ovog samo zanima kakvih još gluparija ima da ti “olakšaju” porod ???

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    proud mommy je tražila na porodu da je uspavaju, meni se ta metoda čini prihvatljivom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.