Bakterije u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Sanja55555 ja sam tako dobila za popit na pocetku trudnoce i sad ponovo u 34tj. A izmedu toga sam pokusavala sa kremama i vaginaletama se rijesit ureoplasme ali eto ponovo je tu..

    Cure,vi koje ste se isto borile s tom bakterijom,kad ste ponovo pocele imati odnose nakon sta ste uzele antibiotik? Ja sam ga jucer zavrsila uzimat,ali jos uvijek me pecka kad idem na wc. A stvarno nismo jako dugo zbog tog imali odnose,i znam da muzu fali kao i meni,ali iskreno nisam pametna koliko jos sacekat…

  • Avatar Josie2

    Josie2

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    E ovako,ja nisam trudna (zasad),nisam znala u koju grupu da postavim pitanje,ali se borimo sa istim problemom.. UREAPLASMA!! ja sam dobila antibiotike doksiciklin belupo,ja i muz.. pijemo 12 dana.. mene sad zanima jel ja mogu piti vrkutu s time? Danas sam ju kupila,ova je u ljekarnoj rekla da mogu.. a na kutiji pise da trudnice ne smiju piti u trudnoci,a znam zene koje su pile da im je jako pomogla u trudnoci,pa sam zbunjena.. 😞😞

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    radije završi terapiju antibioticima pa onda kreni uzimati vrkutu.

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • Avatar poisonivy2604

    poisonivy2604

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene.
    Da li netko možda ima iskustva s klamidijom u trudnoći?
    Meni je na brisu pronađena klamidija i ginekolog koji mjenja moju ginekologicu je samo rekao kako mi ovaj put neće ništa dati, pa sam sada totalno zbunjena i zabrinuta! Inače sam čitala da bi se oba partnera trebala liječiti antibioticima i da može biti zeznuta ako se ne liječi, čak i do spontanog može dovesti. Ušla sam u 12. tjedan trudnoće inače.

    2016. 👩🏼
    2019. 👩🏼
    2023. 🧒🏻
    27.02. 6+4 uzv ❤️/ 06.06. 💙
    [tickerfactory.com]

  • tonkica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok ženske, molim vas pomoć ako koja zna, uglavnom dragi i ja smo imali odnose i počeo mi biti malo smrdeci miris iz rodnice, doslovce odmah, bila sam kod ginica i dao mi je vaginalete Arilin rapid, dvije od 1000 mg. U uputama je navedeno da nije za trudnice osim ako ništa drugo ne uspije, zvala sam i svog privatnog doktora i on kaže da nije opasno, ali mene sad to malo muci, zašto onda piše da se nesmije u trudnoći. Da li je koja to koristila? Hvala Vam

  • tonkica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam navesti da sam u 23 tjednu trudnoće i inače je sve super, eto ovo me sad malo trgnulo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.