Bakterije u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Nema na čemu… Sretno s tim kontrakcijama… Mene tu i tamo zna boliti kao menstrualna bol, ali ne osjetim neko stezanje, zapravo ni ne znam kak to treba izgledat. Negdje u 22. tjednu sam rekla doktoru da me to tak zna zaboliti, on pogledao i rekao da nije opasno jer nisam otvorena. Prije tjedan dana sam opet bila (s 28 tjedana), i bila sam uloživa za vrh prsta, šta god to značilo.

    Što se tiče bakterija, nađene u urinu, kao i leukociti i eritrociti. Kad se sjetim brusnice povraća mi se. Sutra idem na kontrolu i zbog toga i zbog šećera…ufff…

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Sretnooo! I ja ću ponovno na urinokulturu idući tjedan, prošli put je bila sterilna, ali to što kažeš - u trudnoći ti se svašta lijepi pa se nadam da se ništa ovaj puta nije zalijepilo :)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni se isto pojavila ureaplasma, pa smo se lječili i suprug i ja. Idući tjedan idem opet na urinokulturu, pa ćemo vidjeti je li se povukla.
    Moja liječnica mi je rekla da se ureaplasma pojavi u gotovo svakoj trudnoći, i u pravilu nije baš jako veliki razlog za zabrinutost, ali ju svakako treba liječiti. Ja sam ispočetka bila jako zabrinuta, jer sam svašta čitala o tome (pobačaji u ranoj trudnoći i tako), ali sam se nekako umirila nakon razgovora sa liječnicom. Nadam se da će mi ovaj put nalaz biti u redu.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • pepapiša

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    drage moje,ja sam jako zabinuta u 5 mj. sam trudnoće. borim se s bakterijama u mokraci. mislite da to jako skodi bebi ?? :( bojim se. ma da je s bebom sve u redu :) svaki dan ju cujem..trenutno pijem antibiotik i stalno kontnroliram urin i nema novih rezultata.

    Petra

  • Avatar PetricaAMM

    PetricaAMM

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Haj trudnice i mamice! Je li koja imala zelenkasti iscjedak i koristila Medazol?

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    evo i mene…ja isto imam ureaplasmu i liječimo se ja i muž,već 9 mj pokušavam ostat trudna i sad smo počeli s pregledima i to mi otkriše i doktorica veli da zato i ne ostajem trudna,al meni to malo čudno jer vidim da ste vi sve zatrudnile a imale ste tu beštiju???

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Hey curke..
    I ja isto imam ureoplasmu.. Prvo smo se suprug i ja ljecili,i sad na kontroli je rekla da mi nije prosla ali je samo meni dala kremu i vaginalete.. Rekla je da cesto bude kod trudnica ta bakterija,da je se treba ljecit a ako se ne izljeci do 20i nekog tj da vise ne predstavlja opasnost.. Jedino mi nije jasno zasto ovaj put i suprugu nije dala da se ljeci jer ako ima i on onda opet mogu i ja dobit i tako stalno..

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Danas saznala da imam streptokok u mokraci  moram cekat 3 dana do antibiotika, je li to opasno?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    I ja sam imala ureaplasmu. Mi smo dobili antibiotike i ja vaginalete. Ali uz to sam svaki dan pila čaj od breze. To sam ovdje na forumu pročitala. Kupila sam ga u bio&bio. Slijedeći nalazi su bili uredni (hvala Bogu). Tako da pijte čaj od breze 

  • sanja55555

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li je netko tko je liječio ureaplasmu dobio terapiju sumamed jednokratna doza 1g te idući dan 500mg?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.