Angelcare iskustva,cijene

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Cure,imam nedoumicu.Moja kolegica je imala problem s prestankom disanja bebe drugi dan nakon što su došli iz bolnice.Nasreću sve je prošlo dobro,ali je odmah kupila angelcare.Sad ga namjeravam i ja kupiti iako košta,ali život moje bebe mi znači sve.Vele da aparatić nije potrebban osim ako nema nekih problema.a od kud da znam da li će beba dok ja spavam prestati disati.znam da možda pišem gluposti i da na to ne smijem ni pomisliti,ali ne bih htjela riskirati.Molim vas ako netko ima iskustva s tim aparatićima,gdje ih najeftinije mogu nabaviti i općenito mišljenja drugih mama.HVALA…

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Uh jooj…o tome ne želim niti razmišljati
    Znam samo da je jedna moja rođakinja imala neki kao nadmadrac (ili plahtu, neznam točno šta je bilo) što se stavlja ispod plahte u krevetić i ako se beba prestane mrdat, onda taj aparatić počne pištat….hvala Bogu nikad nije zapištao, ali ako ga nisu isključili kad bi izvadili bebu iz krevetića, onda bi se isto znao upalit (mislim, ništa strašno) ali vidjela sam da ustvari odmah reagira ako nema pokreta u krevetiću…oni su ustvari iz Belgije i tamo ima svega toga za kupit ali nemam pojma kako se to zove, gdje se to može kupiti, niti neznam kolika je cijena toga
    Znam da nisam puno pomogla, ali ponekad je dobro biti oprezan….ja ću možda pitati rođakinju da mi posudi ako joj ne treba ali oni dolaze tek na ljeto (a moj mali će do tad imati već 3mjeseca) pa neznam dal ima smisla….a ako saznaš gdje se može kupiti, javi pa da znam i ja

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    priks


    Uh jooj…o tome ne želim niti razmišljati
    Znam samo da je jedna moja rođakinja imala neki kao nadmadrac (ili plahtu, neznam točno šta je bilo) što se stavlja ispod plahte u krevetić i ako se beba prestane mrdat, onda taj aparatić počne pištat….hvala Bogu nikad nije zapištao, ali ako ga nisu isključili kad bi izvadili bebu iz krevetića, onda bi se isto znao upalit (mislim, ništa strašno) ali vidjela sam da ustvari odmah reagira ako nema pokreta u krevetiću…oni su ustvari iz Belgije i tamo ima svega toga za kupit ali nemam pojma kako se to zove, gdje se to može kupiti, niti neznam kolika je cijena toga
    Znam da nisam puno pomogla, ali ponekad je dobro biti oprezan….ja ću možda pitati rođakinju da mi posudi ako joj ne treba ali oni dolaze tek na ljeto (a moj mali će do tad imati već 3mjeseca) pa neznam dal ima smisla….a ako saznaš gdje se može kupiti, javi pa da znam i ja

    evo,našli smo.ima raznih modela,od onih koji detektiraju samo pokret tj.disanje pa do onih koji imaju i babyphone.najjeftiniji je preko internet prodaje u austriji i njemačkoj,a najskuplji normalno kod nas.kupili smo na nekoj slovenskoj stranici pout našeg njuškala rabljeno za 80eura.dolazi drugi tjedan.moja kolegica veli da je to razlog što ona spava mirno…nadam se da će nam uopće neće trebati,ali nek se nađe

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.