Alergološka testiranja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Madrugada, jel mu se kaj povuklo ili još uvijek takvo crvenilo?

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mi smo se u st bolnici testirali, išli smo i na bockanje i iz ruke smo vadili krv, jadan više je žalio na bockanje (dva puta smo išli) nego na vađenje krvi. A nama nije pokazalo nikakvu reakciju, a i dalje reagira “samo” oko usnica, to se jako zacrveni pa ljušti i svrbi ga, nisam pametna kako bi mu pomogla. 
    Kad je burno vrijeme pogorša se jaakooo, primjetila sam da mu smetaju hrenovke, kečap i one čajne i sl. kobasice, samo jednu sam pronašla da od nje ne reagira.
    To je borba iz dana u dan 
    Kortikosteroide više ne koristim jer mu toliko otančaju kožu da kad sljedeći put reagira bude katastrofa.
    Sad mažem svim i svačim (kremama koje radi moja mama, na prirodnoj bazi od nevena, kamilice…. razno raznih trava), melem zagrebački mi je jako dobar za zimske dane i od aderme dermalibour krema i koristim onaj sirup nešto aeirus se zove, on umiruje dijete kad ima reakciju da ga malo smiri, da ga ne svrbi….

    [thebump.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Draga. Renata,thnx na pitanju,kasno malo odgovaram :-( eto bili prosli tj vadit krv,nalazi iduci tj.pa cemo vidjeti.za sada je manje0crven al Ad je izbio,suha koza.Smijesala mu shea maslac i ulje nocurka,moram priznati da mu je lijepo naharanilo i umirilo kózu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.