Aktivnosti u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Drage mame i one koje ce tek postati s cim se bavite u slobodno vrijeme? Lijepi danu su ored nama pa jel imate nekakve aktivnost? 😃 Ja se obožavam rolati, sad sam 4 mjesec sta vi mislite o tome? Jos nisam isla ali sam razmisljala o laganoj voznji 😏 neznam jel to pametno 🤔

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sam evo 17 tjedana 😊 svaki dan setam bar po pola sata, nekad rolam 🙂 prije nekih desetak dana sam dobila vise energije, ne znam jel zbog lijepog vremena ili je nesto drugo u pitanju 😊

    Riječi moje ginekologice su bile da ako je trudnoca od pocetka uredna pozeljno je sta vise kretati se. Trudnoca nije bolest

    Naravno da neces dizati teske stvari i trcati maraton, Al ono.. 😁
    Ja sam cijeli dan u pokretu.. Radim sve kucanske poslove kao i prije, brinem se o psu i pet macaka, setam/rolam kad je lijepo vrijeme…
    Kazu da tjelesna aktivnost  u trudnoći olakšava porod 😊 drzim se ja toga 😊
     

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Upravo tako, nije bolest 😃ja se osjecam super, pogotovo sad kad su ljepi dani stalno nesto radim, spremam, slazem hehehe s trudnocom je sve uredu od prvog dana, samo ponekad mi je dosadno, pogotovo kad dragi radi a ja sama, u zagrebu nemam nikog i onda mi je dosadno 😒 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Bitno je kretanje. Ukoliko imamo zeleno svijetlo od gin i mi se osjećamo dobro, nema potrebe za panikom, samo treba prilagoditi aktivnosti i pratiti otkucaje srca. Ja svaki dan vježbam po nekih 20-30 min i šećem. Biciklu ću također sad kad napokon zatopli kako spada. Samo treba paziti na ravnotežu, pogovoto kad trbuh bude veći ;) Btw ja sam 3mj

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.