Akcioznost i depresija u trudnoči

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jangeafran

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame i trudnice.. Otvaram ovu tema ako ima trudnica koje imaju probleme u trudnoći sa akcioznošču i depresijom(nadam se da nema)..
    Meni se je ovaj problem javio oko 20 tjedna trudnoće, sada sam 29 tjedana..Imam 35 godina i ovo mi je četvrta trudnoća…uvijek živim u nekom strahu ali u ovoj trudnoći se jako pogoršalo..počelo je sa strahovima za djecu, od bolesti, smrti.. Same crne misli.. Danas sam dosta bolje, povremeno mi se pojave crne misli (nekad se nosim bolje, a nekad lošije sa njima) Puno su mi pomogle cure na ovom forumu koje su slične ili iste stvari prolazile.. Danas su one sve rodile, i puno su bolje i meni su velika podrška i puno mi znače… Išla sam na psihoterapiju i psihijatru.. Dobila sam normabel od 2mg(pijem ga po potrebi) i Zoloft ali njega još nisam pila(ali spremna sam ako mi se stanje ne vrati u normalu) . Pokušavam sa Normabelima pa budemo vidjeli..Ako ima koja sa sličnim problemom(bolje da nema) neka se javi.. Bude nam lakše dogurat do kraja trudnoće.. 🥰

  • batgirl

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo ja da se javim , čitala sam cele noći šta su žene pisale o ovoj temi. Prolazim kroz sličnu situaciju, s tim što sam odmah uzela terapiju , ali još uvek imam nuspojave leka koje ne znam kada će da prestane , u 10 Sam nedelji trudnoće … I osećam uznemirenost stalno 

  • Jangeafran

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    batgirl

    Evo ja da se javim , čitala sam cele noći šta su žene pisale o ovoj temi. Prolazim kroz sličnu situaciju, s tim što sam odmah uzela terapiju , ali još uvek imam nuspojave leka koje ne znam kada će da prestane , u 10 Sam nedelji trudnoće … I osećam uznemirenost stalno


    Pozdrav batgirl
    Ja i nisam imala nuspojava jer sam uz Ad pila normabel 2mg..Sada sam puno bolje, ali javljaju se povremeno prisilne misli ali me toliko ne diraju..
    Puno su mi pomogle cure koje  su u sličnim grupama i lakše je kada vidimo da nismo same.. Sada sam 36+4..
    Jesu li sad nuspojave blaže?? I dali si bolje?? 

  • Parka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. Zanima me trudnoća u 43-oj godini života.. Prve dvije bile u redu i danas 18 godina kćer i sin 15 godina.. No sad me zanima jesam li prestara za trudnoću s obzirom na dob i s obzirom na anksiozno depresivni poremećaj.. Pijem brintellix 10 mg i rivotril 1 mg.. Dali je neka trudnica cijelu trudnoću pila AD i kako je beba.. I dali je imala 40 plus

    Parka

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.