Abrupcija posteljice - opasno stanje u trudnoći za mamu i bebu

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Nažalost to se meni desilo, hitan carski rez, na kraju je sve super završilo, beba bez posljedica😀🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Drage žene, podižem malo temu. Sva sreća pa je prvi porod prošao bez komplikacija i obe smo izvukle živu glavu. Mene sada čekaju pretrage koje je doktorica odlučila napraviti da pokušamo naći uzrok abrupcije pa da mogu na drugu trudnoću s bar malom manjim strahom. Da li neka od vas radile pretrage i koje su to točno pretrage bile? Znam da će mi raditi pretragu na trombofiliju, ostalo je rekla da ima plan al da ćemo o tome kad dođe za to vrijeme tj kad prestanem dojit da joj se javim. 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.