5 tjedan trudnoće,smedji iscjedak i UZV

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    andreaam

    Draga adinaginekolozi racunaju trudnocu od zadnje menstruacije a ne od odnosa u kojem je doslo do trudnoce. Znaci sad bi trebala biti trudna nekih 7-8tt po tome. I ja ti savjetujem da vadis betu i vidis dupla li se jer je to jedini pokazatelj je li sve ok sa trudnocom. Meni je se srcana akcija vidjela sa 6 tjedana a tebi je mozda bila kasnija ovulacija pa se jos ne vidi. Drzim fige da bude sve ok


    Meni su računali isto dan zadnje menge plus 5 dana ☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • lila12312

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Imam nezasticen odnos dvije godine, menstruacija mi je uglavnom redovna, ovaj mjesec je kasnila 4 dana i trajala je samo jedan dan, navecer je nesto skroz malo bilo, i evo tri dana od M mi se pojavljuje smedji iscjedak, da li se neka od vas susretala s tim, i da li je moguce da sam trudna, nema nekih posebnih simptoma.. Test se jos uvijek bojim uraditi, previse je razocarenja bilo 😓 Hvala unaprijed.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    lila12312

    Pozdrav,
    Imam nezasticen odnos dvije godine, menstruacija mi je uglavnom redovna, ovaj mjesec je kasnila 4 dana i trajala je samo jedan dan, navecer je nesto skroz malo bilo, i evo tri dana od M mi se pojavljuje smedji iscjedak, da li se neka od vas susretala s tim, i da li je moguce da sam trudna, nema nekih posebnih simptoma.. Test se jos uvijek bojim uraditi, previse je razocarenja bilo 😓 Hvala unaprijed.


    Naravno da je moguće, ja bih ipak na tvojem mjestu napravila test ili se konzultirala sa ginekologom pa vidjeti dalje.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.