Najčešće vaginalne infekcije u trudnoći: Što trebaš znati o vaginalnom iscjetku?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina92

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozz u 24 tjednu trudnoće sam radila sam urinokulturu i pronašli su mi bakteriju streptokok grupe B, molim iskustva i ako netko mozda ima kontakt od dok Hafnera bilo broj mob ili e mail adresu 

    Termin 31.8

  • adamskevin001

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    To all who read this you must have faith. There are greater forces at work than you can imagine. It will get better and each of your situations will improve whether it is what intended to happen or not. Few days after consulting Dr Abaka for help my ex came back to me and today we are happy together as husband and wife, I highly recommend any one to Dr Abaka for whatever problems you are experiencing whether is love, protection, money or psychic powers, he is the real deal. {drabakaspelltemple@gmail.com} either Whats-app/call (+1)484-820-1518

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.