Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Zoe wuhuhu 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    E i da, ajd ga stavi prije 6h da ne moram 7 puta ispravljat listu 😂
    Ince di je nasa Silver, nesto je utihnula ovih dana, a i Mattan nam se vise ne javlja 🤔

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Neces morat ispravljat😅
    Ko ce sa mnom piskit? Ajmo jos netko za ekipu
    Kaća
    Kiky ce popiskit pluscinu to nije fora🤣

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    zoe🌸

    Neces morat ispravljat😅
    Ko ce sa mnom piskit? Ajmo jos netko za ekipu
    Kaća?
    Kiky ce popiskit pluscinu to nije fora🤣


    Ja sutra popodne piskim 😁 ili cu debeli plus ili debeli minus nema drugog. Ja jos ne vjerujem dok nevidim tu pravu crtu, jos nista nije sigurno zato cure drzite 🤞

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    zoe🌸

    Neces morat ispravljat😅
    Ko ce sa mnom piskit? Ajmo jos netko za ekipu
    Kaća?
    Kiky ce popiskit pluscinu to nije fora🤣


    Ja bi sa tobom ali imam samo jedan test i obećala sam samoj sebi da neću kupovati drugi 🤔😂. Sutra 10dpo,prerano za išta. Već 4 dana bolovi u trbuhu,nadam se da nisu znak M

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Lucky mozes me dodati za 23.1 za ne dobiti? Taman sutra ujutro upišeš kad i ➕ za zoe 😉🤞

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Nemam pojma kakav je osjecaj bit trudna ali meni se stalno cini kao da ce gospodja doc svaki cas. Malo mi kruli u trbuhu pa mi ne kruli, pa grcevi pa stanu… Bas bas osjecaj kao da cu svaki tren procurit 😳

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Da sam bar ja tako optimisticna😅
    Mislim da nije sad, osjecala bi nesto sigurno, ali bit ce valjda do ljeta kad se muz vrati😊
    Bas sam neozbiljna, piskit cu na 9 dpo, a nisam kupila osjetljivi test🤦🏼‍♀️😅
    _
    Kiky drzim fige🍀🤞🏻🙏🏻

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Zoe imam samo dva kineza, neće mi ništa pokazat na 9dpo. Mislila sam čekat bar srijedu ili četvrtak. Samo ću ga bezveze sutra potrošit i naživcirat se 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    chiAn

    Zara7

    E pitanje za svih,
    Sad sam išla popiti tu folnu kiselinu, na kutijici piše Folacin, folfatna kiselina, ali vidim da piše Obratite se vašem liječniku prije nego uzmete Folacin ako…i navedeno par stanja i pise Ako ste trudni? Ne kužim, znam da je to dobro kao kod planiranja trudnoće, ali što nije i za ranu trudnoću?

    Čestitam Zara!! Tvoja situacija ohrabruje mnoge da i u nemogućim ciklusima su čuda moguća i kad se najmanje nadaš!🤗🤗
    Želim ti urednu i mirnu trudnoću! 🙏🏻
    Što se tiče vaginaleta, mislim da ne bi trebala strepiti…ja sam trudna evo skoro 5mj i od pocetka trudnoce sam vec 2 puta pila antibiotike i imala i gljivičnu infekciju i bakterije i upalu…
    I uz antibiotike vaginalete stavljam i cijelu trudnocu jos moram stavljati jednom tjedno vaginaletu…
    Što se tiče folacina, pijes ga i prije zaceca i sigurno do 12-14 tjedna…ja sam u 14 tjednu prešla na prenatale koji isto sadrze folnu…nisam pila prenatale prije jer su mi 3 ginekologa rekla da pijem samo folnu i da mi prenatali mogu izazivati jos vece mucnine…puno je to vitamina…
    Samo se opusti…nemas sta pogrijesiti…bit ce to sve dobro…na pregled vjerojatno neces ici do prije 7tt…tako da do tada se opusti i uživaj…ali i čuvaj! 🤗


    Joooj chiAn, puno puno ti hvala što si uzela vremena i truda ovako lijepo odgovorila i utješila me. 😊😊 
    Nadam se da će stvarno sve biti ok, probat ću se opustiti što više mogu, sad ionako ništa ne mogu napraviti😊 drago mi je što je s tobom sve ispalo super i nadam se da si do kraja trudnoće mirna za sve moguće upale i antibiotike i da ti najveća muka budu strije i celulit 🥰🥰

    _______ 
    Hvala puno svim curama što ste mi dale savjete za folnu, još ću se malo informirati pa odlučiti! Super ste 🥰🥰 
    I meni bude uvijek žao kad pročitam neke opise, ali divim se vašoj snazi i optimizmu i jeeeedva čekam vaše pluseve ❤ 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.