Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • plavooka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala vam ❤ da uskoro sve vidite svoje plusice ❤

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Cure što mislite kad je moguće najranije odraditi test? Baš mi je teško čekati.
    Bella, držim 🤞

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Kod mene ovo skroz cudno,znaci ono danas se malo ukazalo tamno smedjeg,sad opet samo mrlja neke kao tamnije guste krvi,vise djeluje smedje,I kad je to curilo imala sam bas gadne bolove u donjem djelu stomaka…Sad nista,ni bolova,ni curenja…Vidjecemo sta ce biti sutra,jos mislim da nije prava menga.To je mozda sto je malo poranila,ne znam…ako ne bude sutra nista ja radim test.Mozda he glupo ali nisam odavno pisnula  .. 😁napravicu onaj jeftini..odavno stoji,da ga rijesim.😜

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Cure ljubim vas, samo preletim poruke.
    Hvala na receptu za hemoroide, doista dobro dode ovakvo saznanje, imala sam ih neko vrijeme i jedva ih se rijesila…uzasno iskustvo je to bilo!
    Htjela sam Belli reci da jedva cekam sutra i doista u srcu navijam za tebe,saljem ti svu pozitivnu energiju i znas da smo uz tebe ♥
    Ja sam doma,na bolovanju, nista strasno ali moram cekati testiranje jos nekoliko dana jer su guzve, tako da ce se sve to nekako oduziti…
    A tko zna mozda u meduvremenu dobijem i pozitivan HCG pa se ni ne vratim na posao 😎🙏
    Drzite se curke ♥


    ❤❤❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Cure što mislite kad je moguće najranije odraditi test? Baš mi je teško čekati.
    Bella, držim 🤞


    Na 8-9 dpo najranije, s onim najosjetljivijim. 
    Hvala 😘❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    Kod mene ovo skroz cudno,znaci ono danas se malo ukazalo tamno smedjeg,sad opet samo mrlja neke kao tamnije guste krvi,vise djeluje smedje,I kad je to curilo imala sam bas gadne bolove u donjem djelu stomaka…Sad nista,ni bolova,ni curenja…Vidjecemo sta ce biti sutra,jos mislim da nije prava menga.To je mozda sto je malo poranila,ne znam…ako ne bude sutra nista ja radim test.Mozda he glupo ali nisam odavno pisnula .. 😁napravicu onaj jeftini..odavno stoji,da ga rijesim.😜


    Daaa napravi test🤭😁🤞🤞

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Bella i anabelaaa mislim na vas i drzim 🤞🤞❤❤

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    plavooka

    Zdravo cure,
    Vec dugo vas citam, pa da i ja s vama podjelim svoje iskustvo.
    Pocetkom avgusta sam imala spontani u 7 tjednu trudnoce, sve je samo otislo..Sada bi trebala dobiti 02.11., ali vec par dana se osjecam lose, danas mi citav dan muka, test sam imala u ladici i reko da ga uradim mada sam bila ubjedjena da nema sanse da bude pozitivan..Druga crta se pojavila odma, iako do menstruacije imam jos 4 dana.
    Nadam se da ce ovaj put biti sve kako treba 😀 svima vam zelim da svoje plusice ugledate uskoro🥰


    plavooka cestitke od ❤ uzivaj u tom osjecaju i sretno 🤞

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Mia333

    plavooka

    Zdravo cure,
    Vec dugo vas citam, pa da i ja s vama podjelim svoje iskustvo.
    Pocetkom avgusta sam imala spontani u 7 tjednu trudnoce, sve je samo otislo..Sada bi trebala dobiti 02.11., ali vec par dana se osjecam lose, danas mi citav dan muka, test sam imala u ladici i reko da ga uradim mada sam bila ubjedjena da nema sanse da bude pozitivan..Druga crta se pojavila odma, iako do menstruacije imam jos 4 dana.
    Nadam se da ce ovaj put biti sve kako treba 😀 svima vam zelim da svoje plusice ugledate uskoro🥰

    plavookacestitke od ❤ uzivaj u tom osjecaju i sretno 🤞


    I ja čestitam..divno je čuti i nešto tako pozitivno!!!
    Držim fige da sve bude kako treba 💜

    28.1. ➕🤰
    28.9. Rita
    🦔🍂
    [lilypie.com]

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Traveller

    SunnyS

    Watson,sretno!
    Cure u izolaciji - Mašai Traveller , kako ste?
    Mislim da je bio još netko..
    Traveller se dugo nije javila..
    NeverGiveUp, kako ste ti i beba?

    Nisam u izolaciji, hvala nebesima. 😁
    Kakva je situacija s tvojim ciklusom, jesi procurila?


    Nisam procurila.
    Bio je LH pik u subotu navečer. U ponedjeljak me stisnulo u jajnicima, ledjima.. jedva sam hodala, sjedila, dizala se.. čekam da procurim kroz desetak dana ili radim test hcg 9.11.
    Za sad nema nikakvih znakova ničega, osim što mi se jede slatko i kad sjednem imam osjećaj da imam neki balončić iznad mjehura pa ga pritisnem dok sjednem.. :D

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.