Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    🦉 Dali spavate 🤪

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Jutro 🦉🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jutro svima, sorry kaj upadam ovako ko padobranac al bas vas uzivam citati. Ja sam za zimskih beba pa skicnem da vidim kaj me ceka ☺️
    Nego…jel ima koja da je u Zabi i da su joj jucer sjele komplikacije? Ne radi mi m zaba a jucer kad sam gledala popodne jos niceg nije bilo 🥴 Hvala
    Sretno svima, mazite busice 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Aurora dakle di god se pojavim “brokula” me prati 😂😂
    Nisam jos izasla do pekare, jos sam na cappuccinu al sad cu ja za cas brokulu pred sebe 🤪

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, i mene zeznuo alarm kojeg je muz ignorirao 🙄.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Dinah dobro dosla 😉 Ja sam ih nadobudno radila prvih par mj, a sad kad se sjetim…😞 a sjetim se uvijek iduci dan da ih dan ranije nisam 🙈
    Aurora mene po noci kad se okrecem uvijek zareze ako mi je mjehur pun, a da, nekad se ne pribudimo na vrijeme 😔 a dizem se ko neka bakica s kreveta u tom slucaju 😅
    Stavila sam jutros alarm da odem do ducana i grada dok jos nije vruce, ali eto, jos se vrtim po krevetu i slusam ptice kak pjevaju ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro ☀️ ide li netko u Lidl danas? Ja bi uzela dvoje tajica al ocito ce dragi negdje usput jer mi se ne da ustati 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Jutro svima, sorry kaj upadam ovako ko padobranac al bas vas uzivam citati. Ja sam za zimskih beba pa skicnem da vidim kaj me ceka ☺️
    Nego…jel ima koja da je u Zabi i da su joj jucer sjele komplikacije? Ne radi mi m zaba a jucer kad sam gledala popodne jos niceg nije bilo 🥴 Hvala
    Sretno svima, mazite busice 🥰


    Jesu, bile su komplikacije u Zabi. :)

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Lolly hvala ti 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Julie

    Jutro ☀️ ide li netko u Lidl danas? Ja bi uzela dvoje tajica al ocito ce dragi negdje usput jer mi se ne da ustati 😂


    Ja sam planirala, ali cu ici kasnije, neda mi se gurati ujutro s babama. Znam da nece ostati puno toga, al sta bude bude 😀
    Moj ogtt nalaz jos nije dosao na e gradjani, a doktorica tek popodne radi. Osjecam se kao da cekam rezultate ispita 😂 jucer svako malo provjeravala e gradjani 🤦

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.