Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    ribi1234

    buhtlica23

    Heelouu, ima li neka od vas da je povracala nesto zuto i odvratno gorko? Inace sam povracala ali nikad takvu gorcinu osjetila nisam. Desilo se cim sam ustala iz kreveta. Jedva sam sebi dosla od tog groznog groznog okusa. A ni boja nije bila bajna 🤢.
    Bas nista gorko ni zuto nisam jela 🙄

    Meni tako bude kada povracam, a zeludac mi je prazan.


    I moje je bio prazan jer je to bilo ujutro cim sam se probudila ali eto do sad ni jednom mi se nije desilo. Povracala jesam ali nikad ovako 🤢

    Lavendera

    buhtlica23

    Heelouu, ima li neka od vas da je povracala nesto zuto i odvratno gorko? Inace sam povracala ali nikad takvu gorcinu osjetila nisam. Desilo se cim sam ustala iz kreveta. Jedva sam sebi dosla od tog groznog groznog okusa. A ni boja nije bila bajna 🤢.
    Bas nista gorko ni zuto nisam jela 🙄

    Meni je tako bilo kad sam imala gastritis, plus gerb koji inace imam. Žućna tekucina koja se vrati u zeludac kad je zeludac prazan, tako je meni receno. Moze biti zuckasto do zuto/zelene boje

    Uh nisam imala gastritis nikad. Tako da ne znam stvarno nista o tome. Pitati cu ginekologinju na iducem pregledu. Nadam se da se nece ponoviti 🫣

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Evo dobila th Eutirox 25… Dobro je
    Cure jel ima dana kad imate dosta iscjetka, i dana da nekad nema bas nista?

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Lida 🍀

    Evo dobila th Eutirox 25… Dobro je
    Cure jel ima dana kad imate dosta iscjetka, i dana da nekad nema bas nista?


    Ja ga imam stalno, i to previse. Doslovno mogu gace mijenjat svakih sat,dva… 
    Gin je rekla da je to normalno da ta sluz stiti bebu. I da dokle god nema neugodan miris,svrab ili neku cudnu boju da je okej

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar puna_pitanja

    puna_pitanja

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Lida 🍀

    Evo dobila th Eutirox 25… Dobro je
    Cure jel ima dana kad imate dosta iscjetka, i dana da nekad nema bas nista?

    Ja ga imam stalno, i to previse. Doslovno mogu gace mijenjat svakih sat,dva…
    Gin je rekla da je to normalno da ta sluz stiti bebu. I da dokle god nema neugodan miris,svrab ili neku cudnu boju da je okej


    Meni je bas tako da nekih dana imam more iscjetka, a nekih dana apsolutno nista. Al vodim se ovim sto je buhtlica rekla, dok nema neugodan miris i nije praceno svrabom, its ok 😊

    30g, OTP 10.11.
    [lilypie.com]

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    puna_pitanja

    Mare3112

    Jutro cure evo me s kombiniranog iz petrove NT u 13 tj mi je 1 mmm valjda je to dobro sve ostalo uz to pise normalno sad čekamo nalaze krvi kaže žena do 10 dana Boze to je stvarno dugo

    Samo ti provjeri i ranije preko egradjani, oni kazu duzi period za slucaj da im treba, bar ja tako mislim, jer su mi sve pretrage stigle puno ranije nego sto su oni rekli. Na kombiniranom nisam bila pa ne znam koliko se njega zaista ceka.


    Taj nalaz ne dolazi preko egradani nego direkt kod ginekologa ili se treba pokupiti u labosu

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Kokili

    puna_pitanja

    Mare3112

    Jutro cure evo me s kombiniranog iz petrove NT u 13 tj mi je 1 mmm valjda je to dobro sve ostalo uz to pise normalno sad čekamo nalaze krvi kaže žena do 10 dana Boze to je stvarno dugo

    Samo ti provjeri i ranije preko egradjani, oni kazu duzi period za slucaj da im treba, bar ja tako mislim, jer su mi sve pretrage stigle puno ranije nego sto su oni rekli. Na kombiniranom nisam bila pa ne znam koliko se njega zaista ceka.

    Taj nalaz ne dolazi preko egradani nego direkt kod ginekologa ili se treba pokupiti u labosu


    Uzv dobis odmah sa slikicom mislim da ću dobit nalaz na mail a i dobit će ga ginekolog. Jer te traže i mail i privole i sve baš zbog toga 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Mare3112

    Kokili

    puna_pitanja

    Mare3112

    Jutro cure evo me s kombiniranog iz petrove NT u 13 tj mi je 1 mmm valjda je to dobro sve ostalo uz to pise normalno sad čekamo nalaze krvi kaže žena do 10 dana Boze to je stvarno dugo

    Samo ti provjeri i ranije preko egradjani, oni kazu duzi period za slucaj da im treba, bar ja tako mislim, jer su mi sve pretrage stigle puno ranije nego sto su oni rekli. Na kombiniranom nisam bila pa ne znam koliko se njega zaista ceka.

    Taj nalaz ne dolazi preko egradani nego direkt kod ginekologa ili se treba pokupiti u labosu

    Uzv dobis odmah sa slikicom mislim da ću dobit nalaz na mail a i dobit će ga ginekolog. Jer te traže i mail i privole i sve baš zbog toga


    Ja sam morala otic dic nalaz krvi tj kompletnog kombiniranog u laboratorij gdje sam i krv vadila, rekla mi je da se to bas mora osobno podic. Ravno tjedan dana poslije

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Sto se tice iscjedka draze mi je kad ga ima jer sam procitala da stiti od ulaska bakterija itd. Ali evo dode 1-2 dana tjedno da ga uopce nema 😅

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Eto da se javim s pregleda…bebice lijepo rastu, obje su 15+…
    Jedino me muči taj povremeni smečkasti iscjedak, baš se ga bojim, iako me u bolnici uvjeravaju da je to kao normalno…
    Iduća kontrola 17.6.😊

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pilvi

    Pilvi

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Curke, kako stojite s treniranjem i postoji li kakav anticelulitni tretman (noge) za nas?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.