Žuti iscjedak u ranoj trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LinoLada

    LinoLada

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim damama,
    Trudna sam 8+6 tj i zadnjih mjesec dana me prati zuti iscjedak. Nije obilan, nekad ga je vise, nekad manje.
    U pon sam bila na pregledu kod ginekologice i ona uopce nije obracala pozornost na taj moj iscjedak, za sad je sve okej. Prisutni su i bolovi, svakodnevno i po noci i po danu na sto ona kaze da je normalno.
    Ja sam i dalje zabrinuta oko tog iscjetka i nekako mislim da to nije bas uobicajeno i normalno za tako ranu trudnocu. A ne zelim opet dizati paniku ,mozda oko nicega.
    Ako je netko imao ili ima isti problem molim pomoc. Dali je normalno ili ne? Da to traje toliko dugo i ne prestaje? Vasa iskustva.
    Unaprijed hvala…

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ja to imam od pocetka trudnoce,pojavi se povremeno(na 4-5 dana),svetlo zute boje,bez mirisa.
    Radila briseve,laboratoriju redovno…sve ok.
    Ni moj doktor tome ne pridaje znacaj.Da li mozda koristis progesteron?
    Rekao mi je da dokle god su brisevi ok,ako nema neprijatnog mirisa,peckanja,svraba,i ako se samo povremeno pojavi da to nije zabrinjavajuce.
    Ja se jos uvek pitam sta ga prouzrokuje,jer nisam ni sa cim povezala do sada. Zanima me sta kazu druge cure 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar LinoLada

    LinoLada

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ne, nije mi dala progesteron. Jucer sam vadila krv i ovo sto treba, tako da cekam nalaze. Sto se vaginalnih briseva tice nista mi nije uzimla niti radila. Meni to traje evo mjesec dana, ali svakodnevno. Zuto zuto, nekad je obilnije, a u vecini slucajeva je onako oskudnije. Nemam ni peckanje, ni svrbez, miris je jaci, ali ne smrad. Pretpostavljam zbog vrucine i znojenja da je tako…
    Ali sam isto malo zabrinuta, s obzirom da znam nekolilo trudnica u mojoj blizini nijedna nema ovakav iscjedak hmmm

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mogu se nadovezat da me pratio cesto kroz prve tj.trudnoce..Bila sam dosta zabrinuta ali ginic je reka da nije nista sto bi me trebalo plasit.Brisevi i sve dr.bilo je ok..Dosta dugo me pratio i cesto se javljao..Mogu reci da ga ne primjetim mozda nekih pa malo vise od mj.dan.Tako da mislim da ti je to skrozz normalno za pocetak.. radit ces i briseve i ko su o i uredni nema panike..🤗pozz

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar LinoLada

    LinoLada

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mogu se nadovezat da me pratio cesto kroz prve tj.trudnoce..Bila sam dosta zabrinuta ali ginic je reka da nije nista sto bi me trebalo plasit.Brisevi i sve dr.bilo je ok..Dosta dugo me pratio i cesto se javljao..Mogu reci da ga ne primjetim mozda nekih pa malo vise od mj.dan.Tako da mislim da ti je to skrozz normalno za pocetak.. radit ces i briseve i ko su o i uredni nema panike..🤗pozz


    Hvala na odgovoru. Odmah mi je lakse :)

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Lekar mi je rekao dokle god nema propratnih simptoma da je to ok,ali svakako uradi briseve da budes mirna 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    LinoLada

    zadranka86

    Mogu se nadovezat da me pratio cesto kroz prve tj.trudnoce..Bila sam dosta zabrinuta ali ginic je reka da nije nista sto bi me trebalo plasit.Brisevi i sve dr.bilo je ok..Dosta dugo me pratio i cesto se javljao..Mogu reci da ga ne primjetim mozda nekih pa malo vise od mj.dan.Tako da mislim da ti je to skrozz normalno za pocetak.. radit ces i briseve i ko su o i uredni nema panike..🤗pozz

    Hvala na odgovoru. Odmah mi je lakse :)


    🤗🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.