Zelim dijete ☺️

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Missi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok drage moje, ovako, zanima me kakva iskustva mozete podijeliti sa vasim, zacecem….pokusavamo mjesecima, no nista, sve je ok, u redu, pijem folnu stalno, prije 3 godine sam imala cis, odstranili su klasicnom konizacijom zahvaceni dio vrata, no navodno nije prepreka prilikom zaceca, ciklusi 28-30…
    Ima li slicnih

    Missi

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    miss

    Bok drage moje, ovako, zanima me kakva iskustva mozete podijeliti sa vasim, zacecem….pokusavamo mjesecima, no nista, sve je ok, u redu, pijem folnu stalno, prije 3 godine sam imala cis, odstranili su klasicnom konizacijom zahvaceni dio vrata, no navodno nije prepreka prilikom zaceca, ciklusi 28-30…
    Ima li slicnih


    Pratis li ovulaciju? Da li je mm napravio spermiogram? Imate li ciljane odnose? Jesi isla kod ginica provjeriti da li stvarno dolazi do ovulacije? Hormoni? 

    [lilypie.com]

  • Missi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    On nije isao, no kod mene je sve u redu, mislila, sam da je problem od konizacije, nije..
    Citala sam o razno raznim pripravcima,cajevima, dal je netko pokusao s tim i dobio pozitivan rezultat?
    Ovulacija je osjetna svaki mj, odnose imamo u prosjeku svaka tri dana

    Missi

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Draga cinovi i sve sto je vezano uz hpv ne utjece na zacece..Ja san op.cin 3 prije par god i nakon toga zacela iz prve odradila uspjesno 9mj i rodila na termin..jedva se otvorila radala san dugo bas iz tog razloga sto se nisan nikako otvarala..Tako da znas cisto da ti nista vezano uz konzaciju ne utjece na tjek zaceca..ja san isto kiruskim putem operirana…pozz i sretnoo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Missi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na toj informaciji 😌

    Missi

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Missi

    On nije isao, no kod mene je sve u redu, mislila, sam da je problem od konizacije, nije..
    Citala sam o razno raznim pripravcima,cajevima, dal je netko pokusao s tim i dobio pozitivan rezultat?
    Ovulacija je osjetna svaki mj, odnose imamo u prosjeku svaka tri dana


    To sve moze pripomoci, ali je najbitnije prvo sagledati kakva je situacija kod vas oboje i onda na temelju toga tražiti sta vam pase. Npr aha trebam ojacat jajnu stanicu, pijem nesto za imunitet, njemu su sporiji, aha rijesavamo prehranu, nema cigara, pit ce ovo, ono… Glupo je trpati se svacim ako ne znate sta je uopće problem. Ima naravno masa prirodnih tableta i kapi. I za plodnu sluz i za regulaciju ciklusa i za policisticne jajnike, i za poboljsanje spermica… Ali moj savjet je vidjeti sto vas koci i onda u svajetu sa ginicem ici dalje, jer sve to ti moze i poremetit cikluse.
    Meni je ginic dao konopljiku jer su mi ciklusi se poremetili, a radili na bebi… I uz konopljiku folnu kiselinu… Nisam htjela nista na svoju ruku… 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.