Zelim dijete

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ankicaa23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam 23 godine i nemam redovitu mengu.Kasni mi po pola godine.Doktor mi je dao diane 35 i otada dobivam mengu ali kako sam prestala piti opet nemam nikako,a zelim ostat trudna  ,,,koji su vasi savjeti bila bih zahvalna..

  • miny_me

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav, u ovom slucaju bih ti svakako preporucila da se posavjetujes sa svojim ginekologom. Jesi mozda provjerila koji je uzrok neredovite menge?

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje, molila bih malu pomoc, 🙏🙏suprug i ja planiramo dijete dosta dugo (3 god).
    Ja nemam redovitu menstruaciju, varira od 35-90 dana, mijenjala sam doktora jer stari doktor je govorio da ne zna zasto imam ne redovite da je sve u redu samnom i kada sam se prebacila kod drugoga odmah mi je rekla doktorica da imam pcos, a u medjuvremenu sam pila kapsule ulje noćurka, (i kupila sam si mali mikroskop za praćenje ovulacije ali nista ne pomaze pokazuje da svaki dan imam plodne dane 🤔😣☹️) onda mi je doktorica prepisala inofolic i folna kiselina i rekla da cu od toga regulirati menstruaciju i ostat trudna, ali i dalje nista vec pola godine polako ludimo i ja i suprug (sa suprugom je sve u redu, samo sam ajmo rec ja problem).
    Molim vas pomozite dali je netko od vas nesto pio, cula sam da je fertilup dobar ali opet i strah me svasta isprobavat dok ne saznam dali je nekome pomoglo ne zelim da mi jos vise odmogne😣☹️😭
    Unaprijed hvala svima 😘❤️

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Maybebaby

    Pozdrav nova sam ovdje, molila bih malu pomoc, 🙏🙏suprug i ja planiramo dijete dosta dugo (3 god).
    Ja nemam redovitu menstruaciju, varira od 35-90 dana, mijenjala sam doktora jer stari doktor je govorio da ne zna zasto imam ne redovite da je sve u redu samnom i kada sam se prebacila kod drugoga odmah mi je rekla doktorica da imam pcos, a u medjuvremenu sam pila kapsule ulje noćurka, (i kupila sam si mali mikroskop za praćenje ovulacije ali nista ne pomaze pokazuje da svaki dan imam plodne dane 🤔😣☹️) onda mi je doktorica prepisala inofolic i folna kiselina i rekla da cu od toga regulirati menstruaciju i ostat trudna, ali i dalje nista vec pola godine polako ludimo i ja i suprug (sa suprugom je sve u redu, samo sam ajmo rec ja problem).
    Molim vas pomozite dali je netko od vas nesto pio, cula sam da je fertilup dobar ali opet i strah me svasta isprobavat dok ne saznam dali je nekome pomoglo ne zelim da mi jos vise odmogne😣☹️😭
    Unaprijed hvala svima 😘❤️


    Pitaj radije na temi Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak, tamo su cure aktivne i sigurno ce ti koja odgovoriti😊

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.