Zatvor kod beba

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nini0

    nini0

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav..
    Imam bebicu staru mjesec dana.Tjedan dana isključivo je na dohrani Novalac Ac međutim pati od zatvora radi dohrane.
    Jel ima koja mama da zna kako bebi pomoći oko zatvora i oko ju potaknuti na stolicu. Već smo isprobali sve čaj od kamilice, komorača, masiranje trbuščića i ništa ne pomaze on se i dalje grci i tiska ali ništa 😔😔

    Liam💙
    25.12.2020

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pozdrav draga!
    Imam isti problem, pedijatrica preporučila 3 puta dnevno čaj od kamilice pomiješan s dohranom, sad ćemo vidjeti kako ide….

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Da se nadovežem, i moj se grči, pogotovo navečer, i ja pokušavam masirati ali bez uspjeha. Planiram
    Krenuti s Tiba kapima nakon konzultacije s pedijatricom danas…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.