Zašto nemate djecu? Pet dobrih odgovora slavnih žena

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • x-rated

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo još jedan, nemam zato što sam sebična, samoživa i egoistična osoba, pa mi je maksimalni domet šetanje psa… Ali srećom zahvaljujući prirodnoj selekciji taj drušveno i socijalno štetan gen se neće dalje prenijeti, pa će eventualno takvih ljudi kao ja u budućnosti biti manje…

  • Magdaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    evo jos jedan…zato sto sam neprestano okruzena djecom ciji roditelji o njima ne vode brigu, postave ih pred tv ili racunalo i bave se svojim poslovima i svojim zivotom u kojem su im vlastita djeca najmanje ukljucena…ne uce s njima, ne odgajaju ih, ne bave se njima i pustaju ih da rastu ko “gljive” ocekujuci da ce skola i vrtic preuzeti sve sto bi trebali roditelji jer su sebicni, samozivi i egoisticni :) a pritom jos misle kako je njihovo dijete najbolje, najodgojenije, najpametnije…a imaju ih samo zato da bi zadovoljili zivotne postavljene “norme” jer kakavu sliku ostavljas ako nemas “savrsenu” obitelj… zato svaka cast onima a takvih je vrlo malo koji svaki slobodan trenutak posvecuju svojoj djeci, koji ne pale tv-e, koji ne pale racunalo, koji im citaju, vode ih na izlete, u grad, u kazaliste, uce s njima, pisu zadace itd. vjerujem da su se rijetki u ovom zadnjem prepoznali ali vjerujem da su se na ovaj komentar mnogi nasli uvrijedjeni. zato je moj stav da radije nemas djecu ako im svoj zivot neces max posvetiti i to ne na nacin “jako ih volim” vec tu ljubav doslovno iskazivat svaki dan na sve moguce nacine…

  • Avatar Calixta

    Calixta

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Magda,nadam se da vi imate djecu.A ako nemate želim vam da imate.Istog sam mišljenja kao i vi.

  • Avatar Calixta

    Calixta

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nadam se da ste mladi…iskreni jeste…sebičnost prodje…žene koje tako razmišljaju,nakon što se izdovolje svega,znaju biti jako dobre majke koje se kasnije ludo zabavljaju sa svojom djecom.Kladim se da ste vi ona cool teta.

  • Avatar zagrepcanka

    zagrepcanka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    MAGDA  Potpisujem SVAKU Vasu rijec! BAS SVAKU! 👍.Toliko da zaista nemam nista puno za dodati,osim da  sam i ja okruzena  djecom i radim s njima i vidim kakva je vecina danasnjih roditelja. NAZALOST. Cast iznimkama,ali to su takve iznimke da ih se moze nabrojati na prste jedne ruke. Cemu radjanje djece ako se ne mislis baviti svojom vlastitom djecom???! Cemu???? Ocekivati da ce vrtic odgojiti njihovu djecu(a vecina roditelja to zeli i ocekuje), najjadnije je razmisljanje koje moze postojati. Jao svima nama koji radimo u obrazovanju kada vrtici budu poceli raditi do 21h: mnogi roditelji ce to iskoristavati ostavljajuci djecu do kraja u vrticu dok ce oni odmarati doma ili uzivati u ispijanju kavica dok ce nasa vlastita djeca kod kuce biti zakinuta za nas.Mi cemo cuvati tudju djecu koju njihovi roditelji zele cim manje kuci,a nasa djeca ce ispastati. Cast iznimkama koje ce ZAISTA RADITI i kojima ce taj popodnevni rad vrtica ZAISTA TREBATI.

  • Avatar zagrepcanka

    zagrepcanka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    x-rated

    Evo još jedan, nemam zato što sam sebična, samoživa i egoistična osoba, pa mi je maksimalni domet šetanje psa… Ali srećom zahvaljujući prirodnoj selekciji taj drušveno i socijalno štetan gen se neće dalje prenijeti, pa će eventualno takvih ljudi kao ja u budućnosti biti manje…


    Svaka zena ima PRAVO odluciti zeli li biti majka ili ne i to treba postovati! Ali mi smo zatucano drustvo koje misli da je zena bez djece nepotpuna osoba,cudna i sl.

    Ja govorim o majkama i ocevima koji se zalosno odnose prema i sa svojom vlastitom djecom.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.