Zašto ljudi ne putuju?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jako, jako lijep clanak! 

    I mene osobno muce ljudi koji ne putuju a novac ulazu u bolje zavjese, bolje lustere, bolju odjecu, to mi je tako povrsno, uvijek ce biti netko sa boljim autom ili boljom torbicom…vrijeme prolazi, a ostaju samo uspomene, ne zavjese i televizori ..moj stav je da je svako putovanje s djecom ulaganje u njihovo bolje sutra, bolje videnje i dozivljaj okoline, zblizavanje, bolje razumijevanje razlicitih kultura, stajalista, jezika..stvaranje zajednickih uspomena, anegdota..

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja sam nedugo razgovarala sa susjedom, imaju dvoje djece, stari su oko 12 i 8 godina i još nikad nisu nigdje bili zajedno, ako pošalju djecu preko ljeta na par dana k teti ili k baki i to je to. Pa ona mene pita kaj mene ne smeta kaj nismo završili kuću i tak, da jel idemo na more. Ja reko-idemo. Kuća stigne bit završena, fasadu ću stavit, krov promijenit-kad bum mogla. A na more idemo. Jer smo zaslužili odmor i maknut se od svih. Makar tjedan dana. I ona se smije i veli kak je mužu rekla da joj je dosta toga da se stalno prek ljeta farbaju zidovi, grade ograde i slično i da ove godine idu konačno na more :D Reko, fala bogu ;) Odmorite se :)

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    hm,iskreno clanak mi nikako nije sjeo.Primjer smo obitelji sa 3 djece cija su djeca puno toga vidjela.Stalno smo negjde,svake godine zajedno na more,dosta toga smo obisli.I moram rec da za to treba dosta novaca,sta god ko rekao.U ovakvoj krizi gdje ljudi nemaju za kruh je stvarno nedolicno govorit o tome da zasto neki ne putuju?Lako je to ljudima koji nemaju kredite za stan,auto,koji imaju dobre 2 place rec.Nekome ko je mozda podtsnar ili u kreditu za stan sa nekakvim prosjekom od place to stvarno nije na prvom mj.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.