Zašto je moj muž super-muškarac?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Povodom Međunarodnog dana muškaraca pozivamo vas da odate priznanje svom partneru i napišete zašto je on ‘super-muškarac’, na koje vam je sve načine podrška, u kojim situacijama pomislite kako je on super tata vašoj djeci…

  • emel.causevic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Divan je. Iako je često odsutan cijele dane, trudi se da bude u toku, da ne pokazuje umor, da podijeli svoje misli sa svima nama. Razumijemo se na pogled. Slobodne dane koristi u krugu obitelji, divan je tata i još divniji partner. Hrabar, snalažljiv, vrijedan i pouzdan! (uz to i vrrrlo zgodan ;) ) On je sve ono o čemu sam maštala još kao curica. Muškarac na kojeg se možeš osloniti. <3

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Moj muž je divan otac a i suprug, jer je moj najbolji prijatelji , nikad mu nije ništa teško učiniti za nas i kad je najumorniji kad dođe sa poslu uvijek se igra sa djecom , kupanje i spremanje u krevet je njegov ‘'posao’' djeca ga obožavaju , jer uvijek izvodi neke nove igre sa njima, ponekad mi se prijateljice znaju čuditi kako je on jedan od rijetkih tata da tako provodi vrijeme sa djecom i baš zato je on moj super muž-muškarac i naravno zato što je samo moj

    Bog je velik!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.