Visina i težina djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ketrinka

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Bome je veliki dečko..Moj će u 3 . mj 3 godine,a ima 15,5 kg.)

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    7mjeseci 9600g,70cm

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Minja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav moja djevojčica ima 20 mjeseci ima 14 kg dali je to previše kilograma..

  • Bombica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nas decko ima 28mj, visok je 84cm i ima 11,5kg…inace je zdravo i veselo djete, ali vidim da su svi visi i tezi od nas, pa me sad to vec malo brine…

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]   
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]   
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

  • anita1409

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Heyyy mame koja je normalna tezina za cetverogodisnjaka? 

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Prema tablicama dječak od 4 godine trebao bi težiti 15-18 kg, a visina 99-105 cm

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • anita1409

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ok onda…hvala..moj malac ima 4.5 god. I ima 15.5 kg..pa pitam jer mi je to nekako malo…

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Sve ovisi od djeteta do djeteta… Nisu na svakome kile jednako raspoređene. Ja imam sina od 13 mj.koji ima 13 kg, a visok je 80. Bila sam kod ped.i prije nego ga je vidjela je rekla da nije zadovoljna brojkama. Ali kad sam ga uvela u ordinaciju je sama rekla da nebi nikad rekla da je toliko tezak. Otac mu je sirokih ramena i ocito teskih kostiju jer ima 100 kg a nebi se reklo jer nije salast, a nije nesto jako visok. Tako je i mali pokupio ocito njegove proporcije.

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Cooper1012

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Good debris I just get attention.

    gclubsupport [gclubcallcenter.net]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.