Vantelesna oplodnja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • volimfiziku

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Od saznanja nepolodnosti, do zatrudnjivanja vantelesnim putem.

  • volimfiziku

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage Dame, danas je 20. dan kako sam imala svoju drugu operaciju zbog vanmatericne trudnocu.
    Morali su da mi otklone levi jajovod, jer je bilo opasno po moj zivot. Pre dve godine sam imala vanmatericnu trudnocu u desnom jajovodu, njega su sacuvali. Doktori su iz analiza ustanovili da sam imala hronicnu upalu jajovoda I da ja za nas najbolje resenje vantelesna oplodnja. 
    Ono sto me I dalje zbunjuje, jeste da 20 dana nakon operacije, meni test na trudnocu pokazuje dve pune linie. Bila Sam 5.nedelja trudnoce I novo bete je Bio 1400ml(U medjuvremenu nismo imali seksualni odnos)
    Da li neka od vas ima slicnih iskustava? Da li znate koliko je vremena neophodno da se beta HCG hormona spusti na nulu?
    Zanima me I Vase misljenje, iskustvo o tome, koliko vremena bi trebalo da prodje, kako bi pokrenuli proces vantelesne oplodnje.
    Hvala svima na vremenu I buducim savetima!

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Heej❤️ imas ovu temu bas aktivnu, pa mozda tamo da pitas
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-8-94619 [miss7mama.24sata.hr]

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • anny35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Meni je trebalo skoro 30 dana da mi beta padne sa 100 na negativnu. 

    👼👼

  • Avatar Martina1931

    Martina1931

    Broj poruka: 1652

    Prijavi adminu

    Meni je mjesec ipo dana od spontanog trebalo da beta bude negativna. Sretno dalje, i zao mi je zbog gubitka❤️

    27💃
    31🧔‍♂️
    Biokem 2/23
    Missed ab 9+5 , 6/23
    Fragmin💉
    + ❤️12.10.
    It'a girl🩷
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.