Utrogestan i vaginalna upala

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Lusy1990

Broj poruka: 30

Prijavi adminu

Drage moje e ovako, 
    Vec sam drugi ciklus na utrogestanu zbog pretanke maternicne sluzi i nemam nikakvih problema snjima osim vaginalne upale. Znaci pece, svrbi, smrdi… Grozno. Tako, bilo i u prvom ciklusu. Cim sam prestala da ga pijem, sledeci dan problem resen. Tako, da znam da je za to “kriv” utrogestan. 
    Dakle, zanima me dali ima neka slicno iskustvo,  da podeli snama i cime ja taj problem resila, ili barem ublazila..  Dali moze biti opasno za mene?
    Hvala i pozdraaaav 😊😊😊

Kika25

Broj poruka: 160

Prijavi adminu

Trazi ginekologicu da ti prepise neke druge tablete , objasni joj da ti ne pasu i ja mislim da ce ti prepisat, ili  probaj sa utrogestan vaginaletama, puno su bolje neg tablete

[lilypie.com]
    [lilypie.com]
    https://davf.daisypath.com/EqNBp1.png [daisypath.com]

• Embarasada

Broj poruka: 156

Prijavi adminu

Ja uzimam utrogestan već par mjeseci i to vaginalno. Ginekolog mi je rekao da je puno bolje vaginalno jer oralno može imati nuspojave ( ne znam da li samo u trudnoći ili i inače ). Zadnja dva pregleda sam dobila neke vaginalete za gljivice jer utrogestan ih obično uzrokuje tako da nemoj se brinuti jer je to uobičajeno nažalost :/ 

• Embarasada

Broj poruka: 156

Prijavi adminu

Možeš slobodno uzimati neke probiotike, da ti ojača imunitet npr lactogyn.

Lusy1990

Prijavi adminu

Zaboravila napisati da jih i ja koristim vaginalno. Jer sam pre toga bila na duphastonu i imala uzasne nuspojave… Mucnina, vrtoglavica, nervoza, glavobolja…. Pa mi gini zbog toga napisala utrogestan vaginalno. I osim upale nemam nikakvih problema. Emberesada puno hvala na savjetu za probiotik. 😌👌 Probat cemo

Lusy1990

Prijavi adminu

Evo ovako ako neku zanima i ima slicne probleme. Koristila za vrijeme utrogestana linex forte probiotik i probioticni jogurt i situacija se resila nakon 2 dana. Hvala svima na savjetima

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.