Urinarne infekcije u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ilenia_k

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mene zanima je li itko imao sličnih tegoba, naime ja sam 25 tjedna trudna i negdje u 15tom tjednu mi je nađen streptokok grupe b, jednom mi je dat antibiotik dok sam bila u Hrvatskoj, napravila sam test nakon antibiotika i bio je ponovno pozitivan, i kada sam de preselila u Njemackoj, kod ginekologice ovdje rekla sam da sam to imala i da jos uvijek imam i ovdje su mi rekli da to ima svaka 5. Zena i da kod njih se ne daju antibiotici vec da se pred porod radi test i ako si pozitivan na tu bakteriju da se dobiju antibiotici. Kako prolazi vrijeme, 22.01 sam otisla u bolnicu jer nije radila moja ginekologica, imala sam jake bolove u stomaku i mokrila sam svakih 3 minuta i bolilo me. Dala sam urin i rekli su da imam upalu mjehura i dali su mi antibiotik i pila sam ga 5 dana/dva puta na dan. Pokusala sam piti puno tekucine i jest brusnice. Proslo mi je s antibioticima. Hvala Bogu s bebicom je sve u redu. Danas , 08.02., ustala sam ujutro i krenulo me opet da mokrim svakih 5 minuta, i krenulo me onda bolit kao i prvi put kako je pocelo i ponovno sam isla u bolnicu i ponovno sam dala urin i pregledali su bebu i s bebom je sve u redu a meni su dali isti antibiotik kao i prosli put. Znaci do sada sam 3 puta u trudnoci pila antibiotike, jednom zbog bakterije streptokok grupe b i sad 2. Put za upalu mjehura. Ne znam jel itko zna neki prirodan lijek koji bi mi mogao pomoci jer ne bih da se opet vrati ta upala mjehura i da opet za mjesec dana moram piti antibiotike. (I da na glasim, oblacim se toplo i ne izlazim kada je hladno i nosim papuce stalno). 😊

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Pozdrav, za streptokok ces svejedno na porodu primati intravenozno antibiotik.
    Za urinarne infekcije u dm trgovinama imas kupiti caj od 100% brusnice i piti ga 0,5 l.U ljekarnama imaju neki isto jako dobri preparati na bazi brusnice tj.secera iz brusnice D- MANOZA. Kosta oko 250 kn i u prahu je? dovoljna za 1 mj

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.