Ureaplazma u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijeta27

    Marijeta27

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Jeli itko od Vas ima iskustva sa ureaplazmom u trudnoci? Bris.mi je raden sa 25 tjedana i otkrivena ureaplazma 10 na 4. Dobila sam sumamed. Ali se tako bojim i panicarim hoce li nadalje biti sve dobro. Citam o njoj sve o svasta i bas me je strah za bebu. Ima li itko iskustva. 

    Mare M

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mislim da se ne trebas brinuti.
    Dobila si antibiotik i sigurna si. Neke su cure cak pisale da se tako mala ureoplazma i ne lijeci.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijeta27

    Marijeta27

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na odgovoru. Bas sam se uplasila jer ovo mi je prva trudnoca pa se svega bojim ahhahaah ovoliko paranoicna u zivotu svom nisam bila 

    Mare M

  • Avatar Elen

    Elen

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    i meni je.i to 10 na 5. dobila terapiju nesto sa m ,nezz kako se zovu.sad cekam da ponovim nalaze .i ja sam se rasplakala cim sam vidila al me gin smirila i rekla da nije nis strasno al da ju oni u praksi ne vole,tj.ne vole bilo koje bakterije ,al da ne brinem.

  • Avatar Marijeta27

    Marijeta27

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Joj draga Elen, ja sam popila terapiju i evo cekam 2 tjedna do pregleda pa cu vidjeti što cemo dalje. sada sam 28 tjedan, citala sam sve i svašta o toj bakteriji i najviše me strah ranog otvaranja i tko zna cega, ali me doktor stalno uvjerava da se ne brinem da je to normalno, da samo treba popiti terapiju i da ce sve biti dobro. Usprkos tom ja jedva po noci spavam koliko se brinem

    Mare M

  • Avatar Elen

    Elen

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    a znam moja Marijeta,ali nemozes utjecati na to tako da ti je moj jedini savjet da razmisljas pozitivno.dnevno i mene uhvate takve misli ali se ne dam,zamisli kako je tek meni,isto prva trudnoca,prirodna nakon neplodnosti i invitro oplodnje.pusem na hladno,al znam da sa svojim stresovima ne pomazem ni sebi ni bebi tako da nastojim uvijek radit nesto da zaokupim misli . prije trudnoce sam isto imala ureaplazmu,isto 10 na 5 i nestala je nakon 1 ture antibiotika. idemo hrabro dalje ,nema nam druge :*

  • Avatar Marijeta27

    Marijeta27

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Da. Bas treba pozitivno misliti. Malo sam se opustila.kako se ti osjecas. Koliko si trudna. Cestitam na trudnociii nakon vjerujem puno truda 

    Mare M

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.