Upis u jaslice 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    mamisita27

    ProudMomy

    mamisita27

    ProudMomy

    Ako ima mjesta u gradskom vrticu i tamo se djeca mogu upisati mimo upisa u 5.mj. Grad Zagreb na svojim stranicama objavljuje slobodna mjesta u pojedinim objektima. Ako se sva mjesta popune u 5.mj onda se naravno ne moze, ali postoje kvartovi u kojima uvijek ostaje mjesta.

    Znas li koji su to kvartovi?

    U centru recimo uvijek ostane mjesta. Frendica upisala malu naknadno u vrtic na volovcici. Ja sam imala problem jer u Sesvetama nikad ne ostaje mjesta, puno je djece, malo vrtica. Unatrag par godina nikad nije ostalo mjesta nakon redovnog upisa.
    http://www.zagreb.hr/slobodna-mjesta-u-djecjim-vrticima-grada-zagreba/42975 [zagreb.hr]
    Tu si pogledas.

    Super jer mi i trebaju zagreb centar vrtici :) Hvala na linku :*


    Np 😉
    Znaci u 5mj ti nema smisla predavat papire,  ali ako je centar u pitanju,  sigurno cete se moci upisati kasnije,  jer unazad 5 godina koliko sam ja to gledala uvijek je bilo mjesta. Na ovom si linku mozes pogledat mjesta,  a ako ga zaboravis jednostavno u google upises grad zagreb slobodna mjesta vrtici i naci ce ti. 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • nova62

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    They do not practice it means registration before year.

    baccarat [baccarat-baccarat.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.