U rodilištu mi je mobitel pao na bebinu glavu; može li biti posljedica?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • retita

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mlada sam mama i to 3 princeze.Bilo je slika i to je normalno ali ostala mi je jedna urezana u sječanje još u rodilištu.Mama doji bebu a u ruci mobitel,konektirana na facebook.A beba jede i traži mamin pogled.I ova ju ni ne gleda,pogleda na sat,izčupa dojku iz usta i kaže-prošlo je 15 minuta-dosta ti je!!!Zabraniti mobitele u rodilištu!Zračenje,nedostatak interesa za bebu ali i leglo bakterija!!!Toliko od mame koja uživa s svojim curama,mobitel joj je samo potreba…pozzzzzz od Vanje

  • Sirena4

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mama, nemojte o tome razmisljati. Imajte pozitivne misli I ocekujte da ce sve biti u redu. Sigurno da vam je tesko radi toga sto se desilo kao sto bi bilo I svakoj majci ali nekad se neke stvari nazalost dese koliko god mi pazili. Svi znamo da je najbolje ne dojiti I drzati istovremeno mobitel u ruci ali danas se sve vise mama slika dok doje ili slikaju svoju bebu dok doji itd….Ne mora se odmah zakljuciti da je mama dojila I dopisivala se s nekim na facebook-u. U svakom slucaju, zbilja vjerujem da ce vam biti sve u redu sa bebom I to vam iskreno zelim.

  • snowy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    retita


    Mlada sam mama i to 3 princeze.Bilo je slika i to je normalno ali ostala mi je jedna urezana u sječanje još u rodilištu.Mama doji bebu a u ruci mobitel,konektirana na facebook.A beba jede i traži mamin pogled.I ova ju ni ne gleda,pogleda na sat,izčupa dojku iz usta i kaže-prošlo je 15 minuta-dosta ti je!!!Zabraniti mobitele u rodilištu!Zračenje,nedostatak interesa za bebu ali i leglo bakterija!!!Toliko od mame koja uživa s svojim curama,mobitel joj je samo potreba…pozzzzzz od Vanje
    slažem se da mobitelu nije mjesto u ruci dok se doji…dijete želi povezanost s majkom a ne da se mama bavi nečim drugim…nisam još majka ali sam isto imala prilike vidjeti kad djeca traže pažnju, a mama samo gleda u mobitel i ignorira…neću nikoga osuđivati jer ne znam kakva ću biti kroz par mjeseci kad rodim, ali isto tako znam da ću se truditi maksimalno jer mislim da je beba važnija od najnovijih novosti na fejsu itd. ima vremena za te stvari kad beba zaspi.
  • Nlsk

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Draga moja svatko tko je roditelj zna da mu se moze desiti mnogo losih situacuja tako da vas razumijem i nadam se da ce beba biti dobro!Nemojte se gristi nego uzivajte sa svojom bebom i pazite se…

    Nlsk

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.