Trudnoća nakon spontanog

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjeverica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bok svima, ja sam nova ovdje. Zanima me jel netko bio u slicnoj situaciji kao i ja. Ako je nadam se da mi moze pomoci svojim iskustvom jer sam prestrašena. Imala sam inducirani porod u 26 tjednu trudnoće 27.05.18. mome andelu je prestalo kucati srćeko iz nepoznatih razloga. Prije 4 dana sam napravila test i ponovno sam trudna. Prošla su samo dva ciklusa. Ako je netko prošao slicnu situaciju molim neka mi napiše svoje iskustvo jer ja se bojim da nebi ova trudnoća isto završila…. Hvala

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vjeverica zao mi je sto si to dozivjela. I sama sam dozivila nekoliko spontanih, al nikad u uznapredovaloj trudnoci. Jesi radila neke pretrage nakon spontanog? Ako su nalazi bris, torch i sl.bili uredni mislim da bis trebala se smiriti. Nazalost to su situacije u kojima mi malo mozemo. Dal si mozda vadila nalaz trombofilije? Cesto cure s time imaju problema, a rijesava se obicnim andolom 100 ili heparinom. To sto si dozivjela ne mora znaciti da ces opet i iskreno zelim da ti trudnoca bude uspjesna. Svakako se sto pirje javi ginekologu jer ce te staviti pod cesci nadzor i mozda na bolovanje zbog ranije izgubljene trudnoce. I sad ti od srca cestitam na novoj trudnoci! Znam da te strah i da je tesko, al pokusaj biti pozitivna i sto smirenija. 

    [tickerfactory.com]

  • vjeverica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Grizli

    Vjeverica zao mi je sto si to dozivjela. I sama sam dozivila nekoliko spontanih, al nikad u uznapredovaloj trudnoci. Jesi radila neke pretrage nakon spontanog? Ako su nalazi bris, torch i sl.bili uredni mislim da bis trebala se smiriti. Nazalost to su situacije u kojima mi malo mozemo. Dal si mozda vadila nalaz trombofilije? Cesto cure s time imaju problema, a rijesava se obicnim andolom 100 ili heparinom. To sto si dozivjela ne mora znaciti da ces opet i iskreno zelim da ti trudnoca bude uspjesna. Svakako se sto pirje javi ginekologu jer ce te staviti pod cesci nadzor i mozda na bolovanje zbog ranije izgubljene trudnoce. I sad ti od srca cestitam na novoj trudnoci! Znam da te strah i da je tesko, al pokusaj biti pozitivna i sto smirenija.


    Nakon spontanog sam u Petrovoj bolnici bila 5 puta na nekakvim pregledima ali nitko mi nije rekao sta dalje. Kod svog ginekologa isto pitam ga za pretrage koje trebam ( imala sam problema s upalama) da mi vaginalete i kaze vidimo se kad ti prode o pretragama nista. Trudnica mi se vrlo brzo dogodila tako da nista prije nisam stigla tj. Nitko me nije uputio. Bila na pregledu za sada je sve oke 😍❤️

  • annabannanna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage cure, prije cca 3 mjeseca sam u trecem mjesecu izgubila blizancice. Srecom sve je proslo “prirodnim putem”, iako sam dugo kevarila, cca 10 dana. Cekali smo jedan ciklus i odmah pokusali ponovno, po preporuci lijecnika. I prije 2 dana sam napravila trst  koji je lagano pokazao drugu crticu. Imala sam minimalno krvarenje. Vise kao tockicu 20.dan ciklusa i jednostavno sam znala. Za 2 dana trebam dobitienstruaciju i jako se bojim kemijske trudnoce. Iako lagano vec osjecam pritisak u trbuhu (proslu trudnocu isto) i stezanje u grudima. Znam da sam se zadnji puta osjecala kao da cu dobiti svakog trena (inace nikad nemam grceve. Nego kao pritisak) zanima me jel i kod vas tako? Cesto moram na wc i od jucer primjecujem isto tako tockicu kao smeckasti iscjedjak, pa me strah da ne krene menga.. ili je to normalno? Strah me uzasno. Iako svaka cast zenama koje su se usudile i nakon puno vise od jednog spontanog, ja strahujem od svake promjene. Iako se osjecam super. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.