Trudnoca nakon medikamentoznog pobacaja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rona

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Trudnoca nakon pobacaja, iskustva, savjeti

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    Meni su doktori rekli da idem na novu trudnocu kad budem psihicki spremna. Sto se tice fizickog dijela, moze se odmah nakon menstruacije...
    Nama se brzo ostvarila nova trudnoca. 😊 
    Neki savjet bas i nemam, osim da napravite određene pretrage ako ste imali vise pobacaja..
    Sretno! ☺️

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Kiaoslp

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    In this intense and bloody action game, your goal is to stay alive in the creepy maze for as long as you can 
    run 3

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Meni su u Vinogradskoj rekli da pričekam barem 6 mjeseci nakon zadnjeg spontanog(11/23) i eto me, ostala sam trudna točno nakon tog roka. Nismo se trudili, pratili ovulaciju nit išta, došlo je prirodno. Trenutno sam 15+4.
    Mislim da je najbolje početi pokušavati kada se osjetiš psihički spremnom za to. Sretno!! 

    5/20 - ab in tractu 9tt ✨
    11/23 - missed ab 11tt ✨
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.