Trudnoca nakon kiretaze

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mata2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, nova sam na klokanici i podijelila bih sa vama svoje bolno iskustvo. Trudna sam bila dva i pol mjeseca, da bi nakon pregleda kod lijecnika utvrdili da se radi o “praznom jajetu”, sto znaci da fetusa ima, ali bebe ne. Tako da su me morali cistiti, u suprotnome bi sepsu dobila, i moramo sada napraviti pauzu od 06.mj do iduce trudnoce.  Dal' ste vi imale ovakvo iskustvo?

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Draga, jako mi je žao. Nadam se da se dobro oporavljaš i fizički i psihički.

    Na stranici 3 već imaš temu “kiretaža” sa 60-ak odgovora, možda tamo nađeš informacije koje ti trebaju.
    Sretno!

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Mata baš mi je žao da to proživljavate…šaljem pozitivne misli i da se čim prije oporavite i ti i partner XO

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    pozz,jako mi je žao..ja sam dva puta imala spontani i kiretažu pa znam kroz šta prolaziš.ali ne daj se jer brzo prođe tih 6 mjeseci i samo trebaš misliti pozitivno :)

  • ninna

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ja sam imala missed ab. I kiretazu U 9 tt nakon 10 mj. Ostala trudna i evo me sad u 35 tt…

  • Petra12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz ja sam ovdje nova ja sam isto imala kiretazu bila sam 3 i pol mj trudna osla sam na pregled 28.11.prosle godine i rekli su mi da djetetu ne radi srce osla sam odma u bolnici i sutra dan su me ocistili nakon toga i naravno dobila prvu mengu nakon toga i 3.2 sam osla na pregled i rekli su da je sve uredu pitala sam lad mogu opet zatrudnit rekli su nakon 3 mj.
    Sad me zanima jel se sta bude deslo ak prije zatrudnis el se moze desit kakav rezik ili sto djetetu tjekom razvoja??..

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke❤️❤️
    Trebam pomoc, nova sam na forumu pa ne znam da li se javljam na dobru temu…
    Mlada sam, imam 20 godina, prije 2 mjeseca napravila sam kiretazu (19.05.2020.) u 3.mjesecu trudnoce, beba se nije dobro razvijala… prvu menstruaciju nakon kiretaze sam dobila 3 dana nakon (22.05.2020.) , druga je stigla mjesec dana nakon (18.05.2020.), ovaj mjesec 5. Dan je u zaostatku, inace mi je menstrualni ciklus 28 dana.. imam slicne simptome kao u prvoj trudnoci, vrtoglavica, jaka i cesta glavobolja, cesto mokrenje, mucnina ali bez povracanja… ne znam da li da jos pricekam par dana ili da napravim test… 
    P.S. Imam bolove ponekad kao pred menstruaciju kao nekakvi grcevi, ali tako je bilo i u prvoj trudnoci… 
    Sorry na dugom postu❤️♥️

  • Anna0410

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozz. Kiretazu sam imala missed ap u 8.tj zbog prestanka razvoja i otkucaja srca. Sad nakon godinu i pol trudna sam skoro 6tj a za 2 dana idem na pregled. Sva sam se unervozila pozitivna jesam ali me strah. Koja su vasa iskustva? Hvala

    01.02.2019.kiret. Missed ab
    22.8.+💜

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.