Trudnoća ili

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Jutro svima :-) hvala na pozivitnim vibrama jos jednom. Vjestica nije jos stigla. Znaci 2.dan kasnjenja za sada 😍 inace su mi ciklusi oko 29-31 dana. Po kalendaru ovaj je 31 dan. 
    Sutra ide novi testic 😘💜

  • Ivanakr

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu
    Žene ,djevojke trebam vasu pomoc najme menstruacija mi kasni 20 dana nije malo znam,jucer sam radila test koji je izgledao ovako 

    pa vas molim komentare jer mi sad nije jasno😯

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Ivanakr

    Žene ,djevojke trebam vasu pomoc najme menstruacija mi kasni 20 dana nije malo znam,jucer sam radila test koji je izgledao ovako
    pa vas molim komentare jer mi sad nije jasno😯


    Mislim da test nije ispravan ili nije ispravno napravljen jer bi se crtica u malom prozorčiću trebala jasno vidjeti

  • Ivanakr

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jutros to izgleda ovako,pa sad vise neznam ni sta da mislim ni dali u prvom prozorcicu vidim neku blago okomitu crticu koja stvara+ ili ne,uglavnom narucena sam kid ginica pa cemo vidjet

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni izgleda negativno. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    ivanakr, jako se slabo vidi ako i postoji crtica. a pošto ti već 20 dana kasni, crtica bi se trebala vidjeti jasno. meni se jedva vidjela crtica 4 dana prije očekivane menstruacije i onda je svakim danom bila sve tamnija i tamnija. probaj kupiti trakice u mulleru, ovaj clearblue zna loše prikazivati rezultate, one trakice su se svima pokazale pouzdane. i obavezno testiraj prvim jutarnjim urinom.

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu
    Pozz curke :) 
    Evo i mene sa velikom najvecom srecom na svijetu  💜 jako smo dugo cekali na ovo 💜 i hv

    ala Bogu ostvarilo se 💜
    Naruceni smo 16.11.na 1.pregled. isto tako od sveg srca zelim svima da vam se ostvare svi plusići i da nakon 100 razočaranih minusa i raskopanih testića u nadi ugledate i svoj + 😍

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ivana kr ne znam sto bi moglo biti da vam kasni 20 dana.. meni je tako kasnila jedino kada nisam imala ovulaciju a imala sam policisticne jajnike. Javite svakako sto vam je rekao gin. I sretno 💜

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    MaryLina, čestitam 😘 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaryLina

    MaryLina

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Barbiemama hvalaaa 💜😍😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.