Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mika2331

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ako je beta 0,1, da li je trudnoća?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ne !
    Sve ispod 5 je negativno.

    [lilypie.com]

  • Sladja

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao zene.Trebala sam dobiti 21.08 i odmah tu vece smo ja i muz poceli sa pravljenjem bebe.7dana smo svaku vece imali odnos i on je svrsavao u mene.Povracala sam,i imala vrtoglavicu,bolio me ke stoma i jajnici.Radila sam test bio je negativan.06.09 sam isla ginekologu kad me je pregledao kaze materica je tvrda kao kod trudnoce,ali kad je radio ginekoloski ultrazvuk kaze da nije siguran dal je trudnoca ili miom.Jutros sam opet radila test i opet je negativan.Da li je neko imao nesto ovako?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sladja

    Cao zene.Trebala sam dobiti 21.08 i odmah tu vece smo ja i muz poceli sa pravljenjem bebe.7dana smo svaku vece imali odnos i on je svrsavao u mene.Povracala sam,i imala vrtoglavicu,bolio me ke stoma i jajnici.Radila sam test bio je negativan.06.09 sam isla ginekologu kad me je pregledao kaze materica je tvrda kao kod trudnoce,ali kad je radio ginekoloski ultrazvuk kaze da nije siguran dal je trudnoca ili miom.Jutros sam opet radila test i opet je negativan.Da li je neko imao nesto ovako?


    Sumnjam da je T u pitanju jer ako je test negativan, beta je negativna a na uzv se T mozr vidjeti tek sa betom visljom od 1000. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Drage moje da li je ovo trudnoca?
  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Evo da se bolje vidi
  • Avatar adna77

    adna77

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Da jeste i meni je bilo isto tako sa srecom buduca mamice

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Nisam mogla izdrzati i napravila test koji je pokaza - tek za 5 dana tribam ne dobiti ,vidila sam ode da neke mame su otkrile tako ranu trudnocu , jos se nadam plusu…jel kojoj jos tako bilo da je vidila -pa +

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.