Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivyy1105

    Broj poruka: 0

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Trudna sam 9 tjedana te sam prije 5 dana dobila smedji iscjedak nakon kojeg sam otisla ginekologu koji mi je rekao da je djetetu prestalo srce kucati najvjerojatnije u 7.tjednu. plod je jos uvijek u meni, rekao je da nema smisla za paniku te da pričekam do ponedjeljka da plod “sam” ode, ako ne da dođem u ponedjeljak na daljnu proceduru(zna se koja je). Zanima me žene moje drage imali i malo nade da je dao krivu procjenu, da je zapravo još rano čuti otkucaje

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ivyy1105

    Pozdrav. Trudna sam 9 tjedana te sam prije 5 dana dobila smedji iscjedak nakon kojeg sam otisla ginekologu koji mi je rekao da je djetetu prestalo srce kucati najvjerojatnije u 7.tjednu. plod je jos uvijek u meni, rekao je da nema smisla za paniku te da pričekam do ponedjeljka da plod “sam” ode, ako ne da dođem u ponedjeljak na daljnu proceduru(zna se koja je). Zanima me žene moje drage imali i malo nade da je dao krivu procjenu, da je zapravo još rano čuti otkucaje


    Jako tesko da je pogrijesio, srce se cuje vec u 6 tom tjednu, dakle u 9 tom se srce mora cuti jasno bez dileme. Ako ti plod velicinom odgovara za 7 tjedana, onda je tada i stalo kako je i pretpostavio, razvoj je stao.. nazalost. A na srecu vecina trudnoca poslije takve, zavrsi sasvim uredno…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Hmmm….taj test ne bi trebao biti negativan nikako, osim ako trudnoca nije otisla…sta se tu desava niko ti ne moze reci, jedino da sutra opet vadis betu, pa da vidis…ili da cekas pregled…imas li kakve bolove?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    marina999

    SAYURI

    Hmmm….taj test ne bi trebao biti negativan nikako, osim ako trudnoca nije otisla…sta se tu desava niko ti ne moze reci, jedino da sutra opet vadis betu, pa da vidis…ili da cekas pregled…imas li kakve bolove?

    Pijem dosta tecnosti tacnije samo vodu da li do toga moze da bude? Bila sam pre dva dana kod doktora i vidio je gestacijski mjesak, nema bolova nikako ni jedan dan do sad samo sam puno zabrinuta


    Ne moze biti do tecnosti evo ukratko cu ti objasniti, tvoja beta je sada sigurno preko 1000, jer mora biti preko 1000 najmanje da bi se vidio gestacijski mjesak, a na tu vrijednost svaki test mora pokazati koliko god da je urin razrijedjen…ili je do testa, ne valja, ili je trudnoca otisla nazalost. Ponovi test i gotovo… 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • zeljac122

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Radila sam 2 testa na kojima je jako jako slabo vidljiva crtica i sumljam da sam trudna, jedem nenormalno i ko da imam nekad leptirice u trbuh, sad me jako zanima dali je moguce da je doslo do trudnoce.. stalno sam nekako napuhnuta? Moze pomoc mala?

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    zeljac122

    Pozdrav
    Radila sam 2 testa na kojima je jako jako slabo vidljiva crtica i sumljam da sam trudna, jedem nenormalno i ko da imam nekad leptirice u trbuh, sad me jako zanima dali je moguce da je doslo do trudnoce.. stalno sam nekako napuhnuta? Moze pomoc mala?


    Moze. 
    Moguce je da je doslo do trudnoce.

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • zeljac122

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    zeljac122

    Pozdrav
    Radila sam 2 testa na kojima je jako jako slabo vidljiva crtica i sumljam da sam trudna, jedem nenormalno i ko da imam nekad leptirice u trbuh, sad me jako zanima dali je moguce da je doslo do trudnoce.. stalno sam nekako napuhnuta? Moze pomoc mala?

    Moze.
    Moguce je da je doslo do trudnoce.


    A kad bi opet trebala napraviti test da bi bila sigurna, stvarno bi to htijela i strah me da si nisam umislila i tu crtu i simptome, ali imam taj neki neopisivi osjecaj evo neznam kako da to dočaram, strah me je da se ne razočaram😐

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    zeljac122

    SAYuRI

    zeljac122

    Pozdrav
    Radila sam 2 testa na kojima je jako jako slabo vidljiva crtica i sumljam da sam trudna, jedem nenormalno i ko da imam nekad leptirice u trbuh, sad me jako zanima dali je moguce da je doslo do trudnoce.. stalno sam nekako napuhnuta? Moze pomoc mala?

    Moze.
    Moguce je da je doslo do trudnoce.

    A kad bi opet trebala napraviti test da bi bila sigurna, stvarno bi to htijela i strah me da si nisam umislila i tu crtu i simptome, ali imam taj neki neopisivi osjecaj evo neznam kako da to dočaram, strah me je da se ne razočaram😐


    Ako si radila jucer test, ponovi opet sutra i rezultat ce biti pouzdan jer ako si na prvom testu imala blijedu liniju sutra bi trebala da bude vec jaca i jasnija….sretno🤞🤞

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • zeljac122

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    zeljac122

    SAYuRI

    zeljac122

    Pozdrav
    Radila sam 2 testa na kojima je jako jako slabo vidljiva crtica i sumljam da sam trudna, jedem nenormalno i ko da imam nekad leptirice u trbuh, sad me jako zanima dali je moguce da je doslo do trudnoce.. stalno sam nekako napuhnuta? Moze pomoc mala?

    Moze.
    Moguce je da je doslo do trudnoce.

    A kad bi opet trebala napraviti test da bi bila sigurna, stvarno bi to htijela i strah me da si nisam umislila i tu crtu i simptome, ali imam taj neki neopisivi osjecaj evo neznam kako da to dočaram, strah me je da se ne razočaram😐

    Ako si radila jucer test, ponovi opet sutra i rezultat ce biti pouzdan jer ako si na prvom testu imala blijedu liniju sutra bi trebala da bude vec jaca i jasnija….sretno🤞🤞


    Hvala ❤

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.