Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • archy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao drage ovako poslije ovulacije su mi se ja javile mucnine i ponekad sam i povravacala imala sam bol u donjem dijelu ledja jajnici su me boljeli bas kao kad trebam dobiti,idem cesto mokriti i nagloo se povecao apetit. Javljali su mi se i naleti vrucine bas kao pred mengu. Bolne su mi grudi radila sam dva testa i obadva su negativalna. Sta mislite da li postoji trudnoca a da je test dao negativan.

  • archy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Senita Morhic

    Cao drage ovako poslije ovulacije su mi se ja javile mucnine i ponekad sam i povravacala imala sam bol u donjem dijelu ledja jajnici su me boljeli bas kao kad trebam dobiti,idem cesto mokriti i nagloo se povecao apetit. Javljali su mi se i naleti vrucine bas kao pred mengu. Bolne su mi grudi radila sam dva testa i obadva su negativalna. Sta mislite da li postoji trudnoca a da je test dao negativan.


  • archy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Senita Morhic

    Senita Morhic

    Cao drage ovako poslije ovulacije su mi se ja javile mucnine i ponekad sam i povravacala imala sam bol u donjem dijelu ledja jajnici su me boljeli bas kao kad trebam dobiti,idem cesto mokriti i nagloo se povecao apetit. Javljali su mi se i naleti vrucine bas kao pred mengu. Bolne su mi grudi radila sam dva testa i obadva su negativalna. Sta mislite da li postoji trudnoca a da je test dao negativa rezultat.


  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    archy

    Cao drage ovako poslije ovulacije su mi se ja javile mucnine i ponekad sam i povravacala imala sam bol u donjem dijelu ledja jajnici su me boljeli bas kao kad trebam dobiti,idem cesto mokriti i nagloo se povecao apetit. Javljali su mi se i naleti vrucine bas kao pred mengu. Bolne su mi grudi radila sam dva testa i obadva su negativalna. Sta mislite da li postoji trudnoca a da je test dao negativan.


    Radili ste test poslije ovulacije? Ako da, onda je prerano za kupovne testove da potvrde trudnocu. Najranije sto mozete jeste 5 dana prije ocekivane mjesecnice koristeci osjetljivi test (clearblue). 

    [lilypie.com]

  • archy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    od juce imam bolove u stomaku kao da cu dobiti menstruaciju samo sam danas primjetila malo na gacicama malo smedje,krvi mislila sam da cu dobiti ono nista ako ne dobijem do drugog ako mi do tad bude kasnilo ponoviti cu test. Voljela bi da mi napisete je li imala koja slicnu situaciju.

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da li je netko imao iskustva u trudnoći  sa strašnim bolovima u zdjelici pri kretanju i također pri pokretima bebe u stomaku? I da je nosio neki pojas , steznjak za kukove ?

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Marhadzi

    Da li je netko imao iskustva u trudnoći sa strašnim bolovima u zdjelici pri kretanju i također pri pokretima bebe u stomaku? I da je nosio neki pojas , steznjak za kukove ?


    Bolovi u zdjelici i krizima su me na 4 dana bacili u krevet, bolio me svaki pokret, svaki centimentar kad sam pomaknula donji dio tijela, plakala sam od jada i boli, ali sam usprkos bolovima vjezbala istezanja i vjezbe za kriza i zdjelicu s youtubea i izbacila stolac, sad sjedim na fitnes lopti i 5.dan je krenulo na bolje. Trenutno nemam bolove.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Marhadzi

    Da li je netko imao iskustva u trudnoći sa strašnim bolovima u zdjelici pri kretanju i također pri pokretima bebe u stomaku? I da je nosio neki pojas , steznjak za kukove ?

    Bolovi u zdjelici i krizima su me na 4 dana bacili u krevet, bolio me svaki pokret, svaki centimentar kad sam pomaknula donji dio tijela, plakala sam od jada i boli, ali sam usprkos bolovima vjezbala istezanja i vjezbe za kriza i zdjelicu s youtubea i izbacila stolac, sad sjedim na fitnes lopti i 5.dan je krenulo na bolje. Trenutno nemam bolove.


    Hvala puno na odgovoru. Meni je trenutno malo bolje mirovanje mi je dosta pomoglo. Nadam se da se neće pogoršavat, ovo mi je druga trudnoća a kćerku sam rodila prije godinu i mjesec dana, a sada sam već osmi mjesec trudnoće. Rekli su mi doktori da je to vjerovatno razlog jer se kosti nisu imale vremena pravilno vratiti na mjesto. Sve najbolje želim pozz

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Takoder ☺

    [lilypie.com]

  • Mama01042208

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice!Da li ima koja sa hernijom na kicmi?;-)Ja imam dvije,i uzasavam se mogucih komplikacija nakon poroda…Iako ih mozda niti nece biti.Ali samo razmisljanje o tome me izludi!!!!Sta ako ovo,sta ako ono…Uf,puna sam pitanja!!!Da li je netko prosao situaciju hernija-porod?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.