Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ljiljana92

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobro vece svima, 

    Bila sam kod ginekologa i potvrdena mi je trudnoca 5/6nedelja… Napisano je da se vidi embrionalni eho… Moze li mi neko vise reci o tome?

    Preplasena sam jako, jer sam imala 2 missed-a… Pa me sad sve zanima…

    Hvala puno na odgovoru… 

  • Malamaca123

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pomagajte mii nova sam i prva mi je trudnoca
    Mestruaciju sam imala 24. 2.2021 godine zadnju prije tri dana sam dobila smedji iscjedak otisla sam na pregled i rekla mi je Doktorica da vidi nepravilnost i da uradim betu prva beta je bila u privatnoj poliklinici 893.4 pa me uputila na UKC Tuzla ponovnu betu u istom danu tada je beta bila 791.3 nakon toga sam imala pregled oni su negirali ektopicnu trudnocu i vidjeli su u cavumu uterusa gestacioni mesak 3mm i rekli da u cavumu Douglasi nema slobodne tecnosti. Ali mene brine sta to znaci i dalje imam smedje nekada malo tamno crveno a taj dan kada sam dosla sa pregleda bilo je jako tamno pa je tijekom noci prestalo sad se i dalje pokazuje smedje. Pa ako biste mi mogli malo olaksati i reci Vase misljenje do mog sledeceg pregleda. Hvala puno unaprijed 

  • Malamaca123

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ljiljana92

    Dobro vece svima,

    Bila sam kod ginekologa i potvrdena mi je trudnoca 5/6nedelja… Napisano je da se vidi embrionalni eho… Moze li mi neko vise reci o tome?

    Preplasena sam jako, jer sam imala 2 missed-a… Pa me sad sve zanima…

    Hvala puno na odgovoru…


    Draga kako je proslo sve 

  • Saritos

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao svima. Prije par dana sam radila test za trudnocu bio je pozitivan, isla sam kod ginekologa ona na ultrauvuku nije mogla nista da vidi sa tim da sam posle nego sto sam radila test imala male kolicine krvi ona je rekla da je sigurno doslo do spontanog i da sacekam jos jednu sedmicu kako bi se bolje vidjelo na ultrazvuku. Posle 2 sedmice vadila sam urin i krv gdje mi je bilo hcg povecan, ali se i dalje nije vidio plod na to mi je ginekolog rekao da je sigurno trudnoca van materice i da sacekam jos malo. Trenutno sada ne znam na cemu sam, da li je sa bebom sve oke ili nije.. voljela bih da svoja misljenja podijelite sa mnom. Hvalaa ! 

  • Irma_08

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao svima zadnja menstruacija mi je bila 02.03.2022 
    Danas je 13.04 ja jos uvijek nisam dobila,inace mi je redovno i uvijek prije na dan dva osjetim simptome i dobijem ali sada nistaa…uospte ne osjecam,radila sam jutros test i negativan je a radimo na bebi,da li je moguce da i poslije toliko dana test ne pokaze ispravno?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Irma_08

    Cao svima zadnja menstruacija mi je bila 02.03.2022
    Danas je 13.04 ja jos uvijek nisam dobila,inace mi je redovno i uvijek prije na dan dva osjetim simptome i dobijem ali sada nistaa…uospte ne osjecam,radila sam jutros test i negativan je a radimo na bebi,da li je moguce da i poslije toliko dana test ne pokaze ispravno?


    Ako su ti redovne menstruacije, a koliko vidim radila si test nekih 10 dana kasnjenja, nazalost ako je negativan, nisi trudna. Test bi sigurno do sada pokazao trudnocu da je ima….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.