Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mangolina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Trudna sam 15 nedjelja prije tri dana mi je pocelo kao iscjedak nesto bijeloo ali gusto 
     ici zabrinulo me je. Jutross sam imala mucnine dok sam povracalaa izaslo mi je toga mnogooo na ga***e a peckanje svrbez i boool budu nepodnosljivi.. Pa ako mi mozete kako pomoci da li se kome desavalo takoo strah me je prva je trudnocaa. 
    Hvala! 

  • Mangolina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mangolina

    Pozdrav!
    Trudna sam 15 nedjelja prije tri dana mi je pocelo kao iscjedak nesto bijeloo ali gusto
    ici zabrinulo me je. Jutross sam imala mucnine dok sam povracalaa izaslo mi je toga mnogooo na ga***e a peckanje svrbez i boool budu nepodnosljivi.. Pa ako mi mozete kako pomoci da li se kome desavalo takoo strah me je prva je trudnocaa.
    Hvala!


    Molim za odgovor u sto kracem roku sta ciniti 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ne znam tocno sto bi to moglo biti, ali neka upala mozda je. Svakako odi kod svog ginekologa da te pogleda, napravi bris ili papu i da ti terapiju.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Idi ginegologu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar adna77

    adna77

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav eh ovako mame i buduce mame da vas pitam nadam se da cu uskoro bit i ja jedna od vas,🤗 zanima me uradila sam test i bio je poziti van skroz svijetla skoro nevidljiva ali je uocljica lnija bila i to na dva testa ali ima nesto sto me zanima kad idem mokrit na papiru mi se pojavi blijedo zuti iscjedak da li jr neka od vas to imalA pa me to sad brine na netu  sam nasla milion razloga sto se toga tice.😣

  • Avatar adna77

    adna77

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Molim za neki odg sro hitnije

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    adna77

    Pozdrav eh ovako mame i buduce mame da vas pitam nadam se da cu uskoro bit i ja jedna od vas,🤗 zanima me uradila sam test i bio je poziti van skroz svijetla skoro nevidljiva ali je uocljica lnija bila i to na dva testa ali ima nesto sto me zanima kad idem mokrit na papiru mi se pojavi blijedo zuti iscjedak da li jr neka od vas to imalA pa me to sad brine na netu sam nasla milion razloga sto se toga tice.😣


    Ja isto moram doobiti za 5 dana i sad mi je tako nadam se da necu dobiti i da cu ugledati +… kad netribas dobiti

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.