Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivana711

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovane mame, cure, žene….
    Zadnju M sam imala od 16.3 do 20.3.
    Spolne odnose s deckom sam imala bez zaštite, do sada uvijek bi pazili i nikada nista nisam osjecala kao do sada… Vec 3-4 dana imam vrtoglavice, lagane kao neka mutnja pred očima, i kada se odmaram… I nakon toga kao da osjecam svu hranu u zeludcu. Umorna sam dosta, a nista ne radim takvoga…. Kada nesto pojedem, a stalno imam tek, iza svakoga jela me muci zgaravica.. 3 dana nakon menstrualnog ciklusa imala sam rozasti iscjedak jedan dan i vise nista. Slijedecu menstruaciju trebam dobiti 15.oga travnja, ali neda mi mira osjecaj u meni koji mi govori da sam trudna…. Cak mi i kava vise ne pase, kao da ima drugi miris!? Koje je vase misljenje…!?

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Napravi test, tada ćeš znati

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.