Trudnice u njemackoj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • luc

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej trudnice/mame,decko mi zivi  u njemackoj ja u hr trudna sam 9+6 pa cu ici sad na neko vrijeme kod njega, u Berlinu se nalazi zanima me ako zna koja od vas za nekog ginekologa u Berlinu,puno bi mi pomogle..

  • Avatar Maajaa12344

    Maajaa12344

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Priključujem se temi, najvjerovatnije bi se gore preselila tj. cilj mi je roditi gore. E sad, ništa o ničemu tu ne znam

    [lilypie.com]

  • iva_vlahovic84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ima nas očito više koje se trudnd sele gore. Kako što saznam javim ☺️

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja sam u austriji ali je sustav poprilicno slican. Prvi pregled dobijete tek u 9tt. Prije toga nikoga ne uzimaju na pregled. Onda kod ginekologa/ice dogovarate sve dodatne testove koji se placaju (naravno). Tamo cete dobit mutter pass gdjr ce sve bit zapisano. Morate si same naci patronazne sestre koje ce vam nalon poroda dolazit kuci tu i tamo i pregledat vas i bebu. To morate pocet trazit zapravo odmah jer njih naci je pravo zlato. Ali ako ju ne nadete, nikom nista samo vam nitko nece dolazit kuci nakon poroda. U bolnici ste sigurno 7 dana nakon poroda, ako ne i vise. Sretno svima. 

    [lilypie.com]

  • Aldijana

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice. I ja sam u njemackoj u Ahenu. I meni je prva trudnoca ovamo.  Otisla sam Dr. Prije 2 sedmice al nije mogla nista vidjet kako kaze prerano. Pa sam bas bas zanrinula nocima ne spavam razmisljam. Sljedece sedmice idem Opet…100 pitanja  imama da li cu vidjeti malo cudo na ekranu.  Za babicu sam cula da poslije poroda dobijes ponduu koju ne moras prihvatit. Ali razlicito je mislim u svakom dijelu. 🤗🤗🤗

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Aldijana

    Pozdrav zenice. I ja sam u njemackoj u Ahenu. I meni je prva trudnoca ovamo. Otisla sam Dr. Prije 2 sedmice al nije mogla nista vidjet kako kaze prerano. Pa sam bas bas zanrinula nocima ne spavam razmisljam. Sljedece sedmice idem Opet…100 pitanja imama da li cu vidjeti malo cudo na ekranu. Za babicu sam cula da poslije poroda dobijes ponduu koju ne moras prihvatit. Ali razlicito je mislim u svakom dijelu. 🤗🤗🤗


    Koji si tjedan sad? 
    Ja sam tek sa 6+0 uspjela vidjet tockicu i otkucaje srca ali se jos nista ne cuje jer je premaleno. Iz tog razloga najcesce ne primaju prije 8-9tt. Imam za tjedan dana kontrolu kod svoje doktorice. Tad cu bit 7+5 pa se nadam da ce sve biti u redu. Zanimljivo mi je kako oni ne govore bas puno, samo kazu kad nije nesto kako treba. Tesko je izvuc informacije iz njih, moram 100 puta pitat da mi kazu da sve je u redu. Onda mi kazu da nije nesto u redu vec bi rekli. Ok ali me zanima koliko je sto veliko. Da kad me u buducnost netko nesto pita, da znam rec 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.