Triple test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dzana91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage moje treba mi savjet. Imam 25godina i dvije zdrave curice. Medutim trudna sam treci put i pred kraj treceg mjeseca. Naime jutros sam bila kod ginekologa i rekao mi je da moram da uradim triple test sto mi je bilo jako čudno i zabrinuto jer sa prethodne dvije trudnoce to nisam radila. Ehh sad… da li postoji mogućnost da se dijete rodi sa dounow sindromom ili je to cisto onako iz sigurnosti. Posavjetujte me jer ja cijeli dan ne dolazim sebi od brige

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Jesi radila kombinirani probir sa 12 tj.? On pokazuje vjerojatnost za down, pataov i još jednu kromosomsku anomaliju. Ako ti je kombinirani ok, ne vidim razloga za triple jer si mlada i imaš već zdravu djecu.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Dzana91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nisam to radila draga i vjeruj mi da sam vec jako zabrinuta. Rekao mi je ginekolog kao nisam dosla na vrijeme

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ako si pred kraj 3.mj onda ti jos moze napraviti screening (radi se izmedu 8. I 12.tjedna trudnoce)
    Obzirom na tvoju dob i da vec imas dvoje zdrave djecice ja ga iskreno ne bih radila ali odluka je samo tvoja.

    [lilypie.com]

  • Dzana91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Ako si pred kraj 3.mj onda ti jos moze napraviti screening (radi se izmedu 8. I 12.tjedna trudnoce)
    Obzirom na tvoju dob i da vec imas dvoje zdrave djecice ja ga iskreno ne bih radila ali odluka je samo tvoja.


    Bilo mi je jako cudno kad mi je to rekao jer to nisam radila u prve dvije trudnoce. Iskreno ne znam vise ni sama sta da mislim od jucer ne mogu da dodem sebi od neke brige jer je to jako ruzno objasnio. I kaze da sam zakasnila da uradim nuhal pa me zanima draga da li to moze da se uradi negdje u 15-16-toj nedjelji jer mi je receno da sam u 15/toj nedjelji

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Kad si prvi puta bila kod dr da ti potvrdi trudnoću? Ako si bila na početku trudnoće, on je trebao voditi brigu kad ti moraš obaviti koju pretragu, ne ti. Baš ima svakakvih dr.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Dzana91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Kad si prvi puta bila kod dr da ti potvrdi trudnoću? Ako si bila na početku trudnoće, on je trebao voditi brigu kad ti moraš obaviti koju pretragu, ne ti. Baš ima svakakvih dr.


    Apsolutno si u pravu, i danas je izgleda bitno samo uzeti pare.,tako da sam promijenila ginekologa i odem u utorak pa da potražim drugo mišljenje i iskreno se nadam da ce sve biti u redu 

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    To se više ne radi ako se sumnja već preventivno, da budu sigurni isko nista nije 100% hehe ja imam 19 godina sad trebam rodit kroz tj dana, svi pregledi i nalazi su uredni i svejedno sam radila taj test :) 
    Ne brini hehe
    Radit ces jos 100 bezveznih pretraga 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.