Težina bebe u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudnice i mame. Zanima me koliko su vaše bebice bile teške u 31 tjednu trudnoće. Ja nosim dečkića i imam 1500 grama dali je to malo ili taman?

    Danci23

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Malo ili taman, ti njihovi izračuni težine djeteta nisu mjerodavni…. puno mjerodavniji su mjerenje opsega glave, duljina bedrene kosti I opseg trbušćića…. Tako da, ne zamaraj se sa težinom. Ja sam u 35 tj. nosim curicu I rekli su mi da ima jedva 2000 g.Također, da ne razmišljam o težini kao takvoj jer jedini pouzdani aparat za mjerenje težine je, naravno, vaga. Kažu, mogu sada roditi, a beba može npr. imati 2800

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Danci22

    Pozdrav trudnice i mame. Zanima me koliko su vaše bebice bile teške u 31 tjednu trudnoće. Ja nosim dečkića i imam 1500 grama dali je to malo ili taman?


    Nemoj se opterećivati težinom bebe,bitno da je sve ok,da napreduje iz pregleda u pregled..kaj se težine bebica tiče i oni ti sami vele da to ide i do 500g+ ili - ..meni doktorica u 37 tjednu rekla da beba ima 3800, na kontroli u bolnici izmjerili s 38 tjedana 3920g, da bi dan pred inducirani u 41 tjednu izmjerili 3800g..na kraju se rodio mali divić od 4550g.. samo no stres i bit će sve ok 😀

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ena32

    Danci22

    Pozdrav trudnice i mame. Zanima me koliko su vaše bebice bile teške u 31 tjednu trudnoće. Ja nosim dečkića i imam 1500 grama dali je to malo ili taman?

    Nemoj se opterećivati težinom bebe,bitno da je sve ok,da napreduje iz pregleda u pregled..kaj se težine bebica tiče i oni ti sami vele da to ide i do 500g+ ili - ..meni doktorica u 37 tjednu rekla da beba ima 3800, na kontroli u bolnici izmjerili s 38 tjedana 3920g, da bi dan pred inducirani u 41 tjednu izmjerili 3800g..na kraju se rodio mali divić od 4550g.. samo no stres i bit će sve ok 😀


    Točno tako 😉💪

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.