Test za trudnoću

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lela2210

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje.. imala bih jedno pitanje ako neka slučajno ima iskustva sa time, naime radila sam test za trudnocu koji se radi i do 6 dana prije mjesecnice (clearblue) i negativan je bio i slučajno sam ga ostavila u kupatilu da bi danas pošla da ga bacim i vidim svijetlu liniju ali nije cijela nego pola linije.. inače ne bih smjela u narednom periodu ostat trudna jer sam prije godinu imala preeklampsiju i jedva se izvukla zajedno sa bebom.. pa sad ne znam jel može biti trudnoca zbog te polu linije ili nesto?

  • Lela2210

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lela2210

    Pozdrav nova sam ovdje.. imala bih jedno pitanje ako neka slučajno ima iskustva sa time, naime radila sam test za trudnocu koji se radi i do 6 dana prije mjesecnice (clearblue) i negativan je bio i slučajno sam ga ostavila u kupatilu da bi danas pošla da ga bacim i vidim svijetlu liniju ali nije cijela nego pola linije.. inače ne bih smjela u narednom periodu ostat trudna jer sam prije godinu imala preeklampsiju i jedva se izvukla zajedno sa bebom.. pa sad ne znam jel može biti trudnoca zbog te polu linije ili nesto?


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.