Test za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Isprike ako tema vec postoji, no nisam sigurna jel je ili nije 🙈 M mi kasni 5 dana, pa sam sad napravila Gravignost mini test i unutar 3 minute se pojavio ovaj rezultat. Da li znaci da je pozitivan? 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/KhsRP1t [ibb.co]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Pozitivan, cestitam 😊

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Margarita_46


    Pozitivan cestitam. Svakako savjetujem da izvadis beta Hcg da provjeris vrijednosti, jer je ova linija malo presvijetla za 5 dana kasnjenja M…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Pozitivan, cestitam 😊


    Hvala! 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Margarita_46


    Pozitivan cestitam. Svakako savjetujem da izvadis beta Hcg da provjeris vrijednosti, jer je ova linija malo presvijetla za 5 dana kasnjenja M…


    Hvala! Svakako cu provjeriti 🤔😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Andjelija

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vece žene,nova sam ovde 
    Imam nedoumicu !?
    Trebala sam dobiti m.9.6. Uradila sam pre dva dana i mislim da umišljam drugu crticu,uradila sam i juce al ne prvom mokraćom i ostavila test u sobi posle sam došla i videla slabu crticu al prošlo ke sigurno 20 minuta od toga.Medjutim veceras u toku tuširanja primetila sam braon iscjedak i kao tackice krvi nešto skroz slabo,i kao da me bolucka stomak kao kad trebam dobiti m nešto tupo al ništa ozbiljno 
    Šta vi mislite dali je trudnoća upitanju ? Hvala 😘

  • Andjelija

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima  :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Ja na slici ne vidim drugu crtu.  

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.