Test pozitivan,beta negativna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage zene,molim vas pomoc..
    Pokusat cu ukratko objasnit..
    25.11 zadnja menstruacija,17.12 mucnina neka cudna i odbojnost prema nekim mirisima..Radila test 18.12 pozitivan,nakon njeg uradila jos 2 razlicita i svi pozitivni..Posto je to bila subota cekala sam danas da napravim betu iz krvi jer mi postoji ogromna mogucnost vanmatericne trudnoce.
    Dakle nalaz je bio <2..Nakon cega sam nastavila sa svojim obavezama,mucnina i dalje prisutna sta mi opet ne da mira.Zovem muza da mi kupi opet 2 razlicita testa i oba pozitivna opet..Zovem sestru di sam radila betu kaze da je tako izbacio aparat..Odlucim se otic ponovo,mozda je aparat pogrijesio,ponovim i nalaz je 2.66..Na toliku betu nema sanse da bude i jedan test pozitivan,a meni ih jos 5 razlicitih bilo pozitivno i nakon te bete o 2.66.. Termin kod svog doktora imam tek 02.1

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Nata1111

    Drage zene,molim vas pomoc..
    Pokusat cu ukratko objasnit..
    25.11 zadnja menstruacija,17.12 mucnina neka cudna i odbojnost prema nekim mirisima..Radila test 18.12 pozitivan,nakon njeg uradila jos 2 razlicita i svi pozitivni..Posto je to bila subota cekala sam danas da napravim betu iz krvi jer mi postoji ogromna mogucnost vanmatericne trudnoce.
    Dakle nalaz je bio &lt;2..Nakon cega sam nastavila sa svojim obavezama,mucnina i dalje prisutna sta mi opet ne da mira.Zovem muza da mi kupi opet 2 razlicita testa i oba pozitivna opet..Zovem sestru di sam radila betu kaze da je tako izbacio aparat..Odlucim se otic ponovo,mozda je aparat pogrijesio,ponovim i nalaz je 2.66..Na toliku betu nema sanse da bude i jedan test pozitivan,a meni ih jos 5 razlicitih bilo pozitivno i nakon te bete o 2.66.. Termin kod svog doktora imam tek 02.1


    Hej možeš nam staviti slike testova, pa da pogledamo? 😁 često znaju davati lažne sjene i crte.. 
    Inače ne znam što bi moglo biti …
    Ovdje možeš uploadati slike i onda nama poslati linkove… https://imgbb.com/ [imgbb.com]
    Ako je beta negativna, nisi trudna 🤷‍♀️😔

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    https://nata1.imgbb.com/ [nata1.imgbb.com]
    Ne znam jesam dobro

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Nata1111

    https://nata1.imgbb.com/ [nata1.imgbb.com]
    Ne znam jesam dobro


    Ovo su itekako pozitivni testovi 🤔😱😳
    Ne znam zaista, testovi su svakako pozitivni. 
    Kada trebate dobiti M? Beta je negativna, ali testovi su debelo pozitivni 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Isla sam maloprije u drugi laboratorij radit betu ponovno..Nalaz je stiga prije koji min da je beta 65.5..
    Sad il je greska jucerasnjeg lab il je danas narasla,mada mislim da je tribala bit veca jer su testovi od sub pozitivni..Bojim se da ce opet bit vanmatericna

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zaboravih rec,menga triba doc za 2 dana

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Nata1111

    Isla sam maloprije u drugi laboratorij radit betu ponovno..Nalaz je stiga prije koji min da je beta 65.5..
    Sad il je greska jucerasnjeg lab il je danas narasla,mada mislim da je tribala bit veca jer su testovi od sub pozitivni..Bojim se da ce opet bit vanmatericna


    Ako menga treba doći za 2 dana, vaša beta je odlična za današnji dan, jer beta na dan dolaska M treba biti oko 48, vaša je već oko 60.. 🥰 čestitam!

    Ponovite betu za 2 dana, trebala bi se poduplati. A možete napraviti i sutra ujutro test, crtica bi trebala biti stvarno jaka! Sretno!

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Betu naravno ponavljam i nadam se da ce se pravilno uduplat..Imam iza sebe 3 vanmatericne pa me sad strah ponavljanja..Hvala vam puno sta ste mi se osvrnuli na post..Puno tog mi je poznato iz vlastitog iskustva al me izbezumilo to jucer sa prvim betama,bila sam za psihijatrije🤣

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Nata1111

    Isla sam maloprije u drugi laboratorij radit betu ponovno..Nalaz je stiga prije koji min da je beta 65.5..
    Sad il je greska jucerasnjeg lab il je danas narasla,mada mislim da je tribala bit veca jer su testovi od sub pozitivni..Bojim se da ce opet bit vanmatericna


    Greska je u labaratoriju milion posto. Desava se. Desava se i da zamijene uzorke. Ovo je pozitivna beta i jako fina za taj dan. Testovi koje si radila reaguju vec na 10-20 betu, s obzirom da se dupla svakih 48h, onda je to to…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Nata1111

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Koliko me strah od vanmatericne da se uopce ne mogu veselit.. Triba sad docekat cetvrtak i sljedecu betu da mi bude jasnije stanje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.